Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

Анонс освітянських подій

03.12.2018 року відбудеться нарада завідувачів закладів дошкільної освіти та заступників директорів з навчально-виховної роботи (дошкільна освіта).


Зверніть увагу


 Потрібна допомога для лікування Красько Полінці, учениці Дубровицького НВК

Анонс спортивних подій


18 грудня. Чемпіонат району серед жінок  з волейболу. 2 тур. спортзал Осівського НВК . Початок 11.00.                                           


25 листопада. Чемпіонат району чоловіків  з баскетболу. 3 тур. Спортзал Дубровицького НВК «Школа-ліцей». Початок 11.00.Провідник по сайту  »   » Споконвіку було Слово…

Споконвіку було Слово…

Ти знаєш, мови кращої нема, ніж українська мова.

Прислухайся до звуків. Ти подих затаїв? -
Це ж музика, це переливи шелесту гаїв,
Цвірінькання пташок, дзвіночок лагідного слова,
Тож мови кращої нема, як українська мова.
Ліна Костенко

 

21 лютого по всьому світу відзначається Міжнародний день рідної мови. Свято було започатковано у 1999 році на тридцятій сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО у Парижі, а починаючи з 21 лютого 2000 року відзначається і в Україні. Саме у цей день учні 7-А та 10-А класів разом зі своїми класними керівниками Карпович І.А. та Ващишин В. І. Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 провели виховний захід для учнів 5-11 класів «Споконвіку було Слово…». На цьому святі учні закликали любити та плекати рідну мову, шанувати народ. Палко і трепетно звучали віршовані рядки з вуст учасників дійства. Учні розповідали про багатство української мови, її розвиток, місце серед інших мов світу. На заході панувала радісна атмосфера, дружелюбні посмішки. Такому емоційному впливу сприяв удало дібраний музичний та мультимедійний супровід. Яскравими патріотичними акордами було виконання пісень «Заспіваймо пісню за Україну» у виконанні Лясковець Ю.( 7-Акл.) та Гончар А. (10-А кл.) і «Мова єднання» у виконанні дівчаток 10-А класу. Виховний захід був проведений з метою донести до учнів всю історію нашої рідної мови від важкого початку до тріумфального утвердження її у державі.

Цей день об'єднав дітей, учителів і показав високий прояв почуття патріотизму, любові до рідної мови та своєї Батьківщини . Під час свята із вітальним словом виступила директор школи Клюйко В. М., яка привітала усіх присутніх учнів зі святом та подякувала за проведений захід ,закликала учнів берегти і шанувати свою мову заради прийдешніх поколінь, бо з нею наше майбутнє і майбутнє України. Свято вдалося змістовним та цікавим. А учні ще раз переконалися, що рідна мова – це «мова єднання», розуміння, взаємопідтримки та поваги.

 

 
 
 

Споконвіку було Слово…

 

Споконвіку було Слово…

 

Споконвіку було Слово…

 

Споконвіку було Слово…

 


  • Переглядів: 442
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9