Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

Анонс освітянських подій

03.12.2018 року відбудеться нарада завідувачів закладів дошкільної освіти та заступників директорів з навчально-виховної роботи (дошкільна освіта).


Зверніть увагу


 Потрібна допомога для лікування Красько Полінці, учениці Дубровицького НВК

Анонс спортивних подій


20 грудня. Турнір з волейболу серед дівчат присвячений Дню Святого Миколая. 2 тур. спортзал  Осівського НВК . Початок 11.00.


21 грудня. Турнір з футзалу серед юнаків пам’яті Ю.Сокола. 3 тур. Спортзал Людинської ЗОШ. Початок 11.00.


22 грудня. Турнір з баскетболу серед юнаків пам’яті М.Хрипти. Спортзали Дубровицького НВК «Школа-ліцей». Початок 11.00.


23 грудня. Чемпіонат району з волейболу серед жінок 3 тур. Спортзал Озерської  ЗОШ. Початок 11.00.


30 грудня. Чемпіонат району з баскетболу серед чоловіків. 3 тур. Спортзали Дубровицького НВК «Школа-ліцей». Початок 11.00.


Провідник по сайту  »   » Засідання органів громадського врядування Озерського НВК

Засідання органів громадського врядування Озерського НВК

Низка цікавих та змістовно-насичених заходів за участю членів громадського самоврядування пройшло протягом січня в Озерському НВК. Так, зокрема, 24.01.2018 року відбулася відкрита нарада при директоруза участю усіх працівників шкільного підрозділу. Одним із болючих і поки що не вирішених питань порядку денного було «Аналіз кошторисних призначень на 2018 рік». Адже питання фінансування допоміжно-обслуговуючого персоналу з місцевого бюджету не знято з порядку денного і в 2018 році.

 

 

Засідання органів громадського врядування Озерського НВК

  

 


 

А вже 26 січня, в приміщенні актової зали школи, відбулися загальношкільні батьківські збори. Адже багато років упродовж усього строкунавчання дітей в школі спільні зусилля вчителів і батьків спрямовані на створення повноцінної й гармонійно розвиненої особистості. Їхня взаємодія здійснюється в найважливіші для дитини й підлітка роки ‚ коли закладаються основи становлення особистості. Школапокликана піднімати виховний потенціал‚ авторитет сім’ї за допомогою продуктивних взаємин з батьками своїх учнів.

Тож ключове питання порядку денного «Концептуальні засади реформування середньої освіти «Нова українська школа» та реалізація основних положень ЗУ «Про освіту» проінформував директор школи Анатолій Серко.

Аналіз показників успішності та відвідування учнів за І семестр 2017-2018 н.р. та підготовка до ДПА і ЗНО в 2018 році презентували для батьків заступники директора Клюйко Н.І. та Серко Н.В.

Батьки мали змогу переглянути відеоролик «Життя на продаж» та більш детально ознайомитися із сучасною формою рабства – торгівлею людьми . На зборах ЗДзВР підвела підсумки про роботу батьківського комітету за минулий навчальний рік.В рубриці «Думки вголос» батьки мали змогу отримати відповіді на всі поставлені питання до учасників освітнього процесу. Природно‚що і школа‚ і сім’я прагнуть до досягнення повноцінної взаємодії.

 

 

 

Засідання органів громадського врядування Озерського НВК


Засідання органів громадського врядування Озерського НВК

 

 

 


 

А в останній день січня 2018 року, згідно плану роботи школи, відбулося чергове засідання Ради профілактики правопорушень. Мета зазначеного засідання полягала у спрямуванні виховної діяльності класних керівників на запобігання та профілактику в учнів проявів асоціальної поведінки . З метою контролю учнів, схильних до правопорушень та учнів, які потребують підвищеної педагогічної уваги проаналізовано питання «Поведінка та успішність учнів ». Як зазначили вчителі – наставники ведеться постійна клопітка робота щодо зміцнення дисципліни та профілактики правопорушень з цією категорією дітей та їх батьками. Педагог – організатор Холодько О.Г. залучає учнів до участі в загальношкільних заходах. Адже виховання – велика справа : вона вирішує долю людини.

 

 

 

Засідання органів громадського врядування Озерського НВК

 

Засідання органів громадського врядування Озерського НВК

 


 

  • Переглядів: 237
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9