Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

Анонс освітянських подій

03.12.2018 року відбудеться нарада завідувачів закладів дошкільної освіти та заступників директорів з навчально-виховної роботи (дошкільна освіта).


Зверніть увагу


 Потрібна допомога для лікування Красько Полінці, учениці Дубровицького НВК

Анонс спортивних подій


20 грудня. Турнір з волейболу серед дівчат присвячений Дню Святого Миколая. 2 тур. спортзал  Осівського НВК . Початок 11.00.


21 грудня. Турнір з футзалу серед юнаків пам’яті Ю.Сокола. 3 тур. Спортзал Людинської ЗОШ. Початок 11.00.


22 грудня. Турнір з баскетболу серед юнаків пам’яті М.Хрипти. Спортзали Дубровицького НВК «Школа-ліцей». Початок 11.00.


23 грудня. Чемпіонат району з волейболу серед жінок 3 тур. Спортзал Озерської  ЗОШ. Початок 11.00.


30 грудня. Чемпіонат району з баскетболу серед чоловіків. 3 тур. Спортзали Дубровицького НВК «Школа-ліцей». Початок 11.00.


Провідник по сайту  »   » Поїздка до культурної столиці України

Поїздка до культурної столиці України

 


 

Львів - місто, яке зачаровує з першого погляду. Кожна вуличка Львова наповнена стародавнім шармом, ароматами кави, духом романтики і архітектурною довершеністю. Кожен його елемент приховує цікаві історії та інтригуючі загадкові легенди. Львів - це культурна столиця України, Львів неповторний та незмінний, Львів - історія, що втілена у силуетах його архітектурних композицій. Це місто, яке "охороняють" кам'яні благородні леви та яке змусить Вас повірити в мрію. Загадковості Львова не має меж.

«Місто із запахом кави та шоколаду», «Місто серед дощів», «Серце Галицької землі», «Маленький Париж», «Український Лондон», «Культурна столиця Європи», «Місто Лева» – це все імена та епітети справжнього галицького міста під назвою Львів, яке розкинулось в мальовничому Передкарпатті.

 

Поїздка до культурної столиці України

 

Поїздка до культурної столиці України

 

 

 


Вже понад сім століть історія творить цей прекрасно-заворожуючий куточок, що розташований на заході України. Львів вабить своєю неповторністю, своїм живим стилем та особливим колоритом кожної з його вуличок. Місто славиться великою кількістю видатних місць та пам'яток архітектури, адже не дарма це культурна столиця України.

 

 

Поїздка до культурної столиці України

 

Поїздка до культурної столиці України

 

 

 


Стара частина Львова - це серце міста, що і досі задає сучасності ритм історії. Знаменита Площа Ринок ніколи не залишається пустою - тією бруківкою завжди мандрують туристи, поспішають на роботу чи просто відпочивають львів'яни та гуляють закохані пари. Ніколи не залишається поза увагою Квадрат на площі Ринок, в центрі якого розташований знаменитий "львівський Біг-Бен" - Ратуша, історія якої розпочалася ще з початку далекого ХІV століття. За всі свої роки існування Ратуша "пережила" не мало подій, з нею пов'язано багато легенд та цікавих історій. Саму споруду оточуює чотири фонтани з скульптурами Нептуна, Амфітріти, Діани та Адоніса. Площа Ринок - це також архітектурна композиція з різноманітних та унікальних кам'яниць, кожна з яких має свою неповторну історію.

 

Поїздка до культурної столиці України

 

 


Однією з найзнаменитіших історичних споруд міста є Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької. Це архітектурне диво неоренесансного стилю вабить львів'ян та гостів міста ще з 1900 року. Протягом всього часу свого існування Оперний театр "пройшов" не малий шлях історією. 


 

Поїздка до культурної столиці України

 

 


Львів приховує ще багато таємничих та загадкових споруд, які доповнюють одна одну. Театри, історичні будівлі, пам'ятники, музеї, кав'ярні, палаци, парки - все це матеріальна незамінна цінність міста, а духовна приховується у кожному елементі Львова - запах кави, привітність львів'ян, шелест листя дерев, "подих" міста, та живий дух історії, що міститься у кожній стародавній споруді. Львів – місто звуків. Саме тут можна почути музику дзеленчання старенького трамваю, древній дзвін годинника ратуші. Саме тут сіра буденність розмальовується колоритом звуків львівських музик, яких не можна оминути, не зупинившись на хвилину і не прислухавшись до них.

Львів – місто легенд. Тут кожен дворик, кожен будинок та кожна вулиця дихають власними, неповторними легендами, які тягнуться ще з часів Середньовіччя. Варто лише день провести в цьому місті і це вже теж легенда, Ваша власна, яка навіки запам’яталась стінам львівських кам’яниць.

 

Поїздка до культурної столиці України

 

 

Ми піднімалися на Високий Замок, оглядали весь Львів з великої висоти. Наробили безліч фото. Ми заходили в відомий на всю Україну Собор св. Юра. По плану у нас була пішохідна екскурсія по місту. «Середньовічні квартали Львова» – так називалась наша екскурсія. Ми гуляли по вуличках, вдихали аромати кави, заслуховувались музикантів, що стояли на кожній вулиці. Львів не тільки кавове а й дуже музичне місто. Нам дуже пощастило з екскурсоводом, розповідала голосно і чітко. Після екскурсії ми пішли в Львівську майстерню шоколаду, копальню кави, сувенірні магазини. Всі купляли ласощі та сувеніри для себе та батьків. З повними сумками львівських подарунків та гарним настроєм ми поверталися додому. Львів, ми ще повернемось!

 

 

ГОЛОВА УЧНІВСЬКОГО КОМІТЕТУ

ЯРОСЛАВА КРАСЬКО

  • Переглядів: 397
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9