Головне меню:

День Соборності в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст№2

Нехай ніхто не полонить , твоїх земель, не розтина,

Бо ти єдина, Україно, бо ти у всіх у нас одна.

Одна від Заходу до Сходу, володарка земель і вод –

Ніхто не ділить хай народу , бо не поділиться народ.

Велична і свята, моя ти Україно,

Лише тобі карать нас і судить,

Нам берегти тебе, Соборну і єдину

І нам твою історію творить.


 

 

22 січня Україна щороку відзначає державне свято – День Соборності України з нагоди проголошення Акта Злуки УНР та ЗУНР. Ідея соборності бере свій початок від об’єднання давньоруських земель навколо князівського престолу в Києві. Важкий шлях пройшла Україна, щоб здобути незалежність і соборність своїх земель. Ось подія 2014 року – політичні скандали, фальсифікації, розділення понять Схід і Захід. Сьогодні Україна, можливо, як ніколи раніше , потребує єдності й соборності всього українського народу.

Тим більше, в цьому році Україна відзначає 100-річчя незалежності УНР. Сто років тому, 22 січня, українська Центральна Рада прийнялаІV універсал, в якому було проголошено незалежність УНР.

Ми пишаємося тим , що ми – українці, а наша Вітчизна – Україна, земля дорога та мила серцю кожного із нас. Україна – рідний край, земля з багатовіковою історією, мальовничою природою, чарівною піснею,працелюбними, мудрими й талановитими людьми. Ми горді зватися українцями. Поклик рідної землі завжди відчували наші прадіди й діди, ті, хто живе в Україні, і ті, кого доля закинула на чужину. І де б не був українець, захвилюється аж до сліз, почувши рідне слово. День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель.

Цікаво та змістовно пройшов День Соборності у навчальному закладі. Учні 5-11 класів підготували виставку інформаційних плакатів «В єдності наша сила», по класах відбулися виховні години «З Україною в серці». Учні 8-А класу разом зі своїм класним керівником Стовбою Л.П. підготували урочисту лінійку «Соборна та неділимо наша країна».

 

 

Перішко М.І.,

педагог-організатор

Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст.№2

 
 

День Соборності в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст№2

 

День Соборності в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст№2

 

День Соборності в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст№2

 

День Соборності в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст№2

 

День Соборності в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст№2

 


  • Переглядів: 187