Головне меню:

Вони захищали нас

Аварія, що сталася в квітні 1986 року на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції, стала однією з найбільших катастроф в історії людства.14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильської АЕС. Це визначено Указом Президентом України № 945/2006 року від 10 листопада 2006 року.

 

Вони захищали нас


 

 

За роки, що минули, ми всі пройшли складний шлях усвідомлення і переосмислення того величезного комплексу проблем, який пов'язаний з використанням високих і, нерідко, небезпечних технологій. Незмінним залишається лише одне – найглибша повага до людей, які закрили собою світ від атомного лиха, що вирвалося зі зруйнованого четвертого блоку ЧАЕС. Їхній подвиг неможливо переоцінити – як не можна переоцінити значення того, що вони зробили. Їхній героїзм, патріотизм і професійна майстерність перевірені часом.

Напередодні у Крупівській ЗОШ І-ІІ ступенів класний керівник 2 класу Букайло Уляна Адамівна запросила на виховну годину "Ведення прийде - свят наведе" настоятеля сільського храму отця Олександра Ксендзюка, котрий був в числі ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Змістовна і цікава розповідь гостя про прийдешні свята не залишила байдужими серця другокласників. Хлопчики (адже у класі лише хлопчачий колектив) разом з батьками вирішили виготовити сувеніри та подарунки для героїв, які захищають наш спокій у зоні АТО. До акції долучилися усі класні колективи школи.

Ми не маємо права забувати про самопожертву і ліквідаторів аварії на ЧАЕС, які пройшли через усі кола ядерного пекла, і тих, хто не зустріне різдвяні свята у родинному колі, захищаючи нас від лиха, адже вони дбають прозбереження життя і здоров'я сьогоднішніх і майбутніх поколінь.

 

 
 

  • Переглядів: 220