Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

Наш канал
Зверніть увагу


 Запрошуємо на БЕЗКОШТОВНИЙ молодіжний освітній табір «Хорунжий»🔥


 
 
 
 
Стартує проект «Державотворець» – стажування молоді
в органах державної влади


Визначили дати проведення додаткової сесії ЗНО

 
 
 
Український центр оцінювання якості освіти визначив дати проведення додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

Анонс спортивних подій


01-02 червня. Міжнародний турнір з футболу серед юнаків 2004 р.н. «Перлина Полісся»


02 червня. Першість області з футболу «Локомотив» (Здолбунів)-«Сокіл» (Осова) Стадіон м.Здолбунів. Початок 15.00


02 червня.Першість області з футболу«Лісівник» (Дубровиця)-«Стир» (Демидівка) Стадіон «Горинь» м.Дубровиця Початок 15.00


03 червня. 5 тур чемпіонату та першості району з футболу. Стадіони сіл району (згідно календаря) Початок 13.00.


Олімпійський день в Дубровицькому районі. Протягом червня. Загальноосвітні заклади району.


Провідник по сайту  »   » Вони захищали нас

Вони захищали нас

Аварія, що сталася в квітні 1986 року на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції, стала однією з найбільших катастроф в історії людства.14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильської АЕС. Це визначено Указом Президентом України № 945/2006 року від 10 листопада 2006 року.

 

Вони захищали нас


 

 

За роки, що минули, ми всі пройшли складний шлях усвідомлення і переосмислення того величезного комплексу проблем, який пов'язаний з використанням високих і, нерідко, небезпечних технологій. Незмінним залишається лише одне – найглибша повага до людей, які закрили собою світ від атомного лиха, що вирвалося зі зруйнованого четвертого блоку ЧАЕС. Їхній подвиг неможливо переоцінити – як не можна переоцінити значення того, що вони зробили. Їхній героїзм, патріотизм і професійна майстерність перевірені часом.

Напередодні у Крупівській ЗОШ І-ІІ ступенів класний керівник 2 класу Букайло Уляна Адамівна запросила на виховну годину "Ведення прийде - свят наведе" настоятеля сільського храму отця Олександра Ксендзюка, котрий був в числі ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Змістовна і цікава розповідь гостя про прийдешні свята не залишила байдужими серця другокласників. Хлопчики (адже у класі лише хлопчачий колектив) разом з батьками вирішили виготовити сувеніри та подарунки для героїв, які захищають наш спокій у зоні АТО. До акції долучилися усі класні колективи школи.

Ми не маємо права забувати про самопожертву і ліквідаторів аварії на ЧАЕС, які пройшли через усі кола ядерного пекла, і тих, хто не зустріне різдвяні свята у родинному колі, захищаючи нас від лиха, адже вони дбають прозбереження життя і здоров'я сьогоднішніх і майбутніх поколінь.

 

 
 

  • Переглядів: 281
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9