Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

Анонс освітянських подій


23 травня 2018р. Свято вшанування обдарованої молоді "Надія Дубровиччини-2018"25 травня 2018 року у всіх навчальних закладах пройдуть святкові дійства закінчення навчального року.01.06.2018 - до Дня захисту дітей - фолькльорне свято "Дзвенить струна народна". Початок 09:30. Майдан Злагоди.

Зверніть увагу

 
 
 
 
Стартує проект «Державотворець» – стажування молоді
в органах державної влади


Визначили дати проведення додаткової сесії ЗНО

 
 
 
Український центр оцінювання якості освіти визначив дати проведення додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання.Потрібна допомога!!!

 
 
Потрібна допомога!!!
Анонс спортивних подій

 

 

06 травня. 1 тур чемпіонату та першості району з футболу. Стадіони сіл району (згідно календаря) Початок 13.00.


09 травня. Фінал Кубку "Пролісок» - 2018. Стадіон «Горинь» м.Дубровиця Початок 11.00.

 

 

10 травня. Обласний етап «Клубу Шкіряний м’яч» серед дівчат. Стадіон «Горинь» м.Дубровиця Початок 11.00.

 

 

11травня. Обласний етап «Клубу Шкіряний м’яч» серед юнаків 2004 року народження. Стадіон «Горинь» м.Дубровиця Початок 11.00.

 

 

13 травня. Першість області з футболу «Лісівник» (Дубровиця)-Вельбівно (Острозький район). Стадіон «Горинь» м.Дубровиця. Початок 15.00

 

 

13 травня. 2 тур чемпіонату та першості району з футболу. Стадіони сіл району (згідно календаря) Початок 13.00.

 

 

20 травня. 3 тур чемпіонату та першості району з футболу. Стадіони сіл району (згідно календаря) Початок 13.00.

Провідник по сайту  »   » Профілактика правопорушень

Профілактика правопорушень

Профілактика правопорушень серед неповнолітніх». Ця тема було досить цікавою для обговорення в колі учнів, вчителів та працівників поліції, які прибули 27 листопада 2017 року в Зеленську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів. Тематичну бесіду провели: інспектор ювенальної превенції Дубровицького відділення поліції старший лейтенант Атаманець Віта Ярославівна та офіцер Дубровицького відділення поліції Пінчук Андрій Васильович. У ході бесіди учні були проінформовані про злочини, що здійснюються неповнолітніми та про наслідки до яких вони можуть привести. Інспектор наголосила, що найпоширенішими злочинами серед учнівської молоді є дрібне хуліганство, пропуски уроків без поважних причин, крадіжки а також відповіла на численні запитання учнів.

Після від’їзду інспекторів практичний психолог Чудінович А.Г. та педагог-організатор Іваненко О.І. провели анонімне анкетування «Зустрічі з правоохоронцями. Що ми дізналися?» За результатами даного анкетування 16 учнів старших класів хотіли, щоб такі зустрічі проводилися частіше, 6 учнів дізналися багато нової інформації, а дівчата-старшокласники, після розмови з Інспектором-жінкою, взагалі в майбутньому планують стати поліцейськими і пов’язати свою роботу з дітьми. А з усіх проведених заходів за місяць учням найбільше сподобались такі: година спілкування «Поговоримо про культуру спілкування по мобільному телефону», гра «Юридичний аукціон», виставка малюнків «Як я дбаю про своє здоров’я», проведення операції «Ні! Запізненням», акція «Запали свічку» до дня памʼяті жертв голодоморів, ну і, звісно ж, на першому місці – зустріч з правоохоронцями.

Знання неповнолітніми певних законів, норм поведінки, своїх обов’язків перед суспільством, усвідомлення ними шкоди, відповідальності й вироблення у них правової свідомості – зобов’язує добре поводитись, утримує від порушень правил поведінки.

 

 

 

 

 

 

Метою проведення місячника правового виховання в нашій школі є: активізація роботи щодо формування в учнів правової культури та ціннісного ставлення до себе й до інших; вироблення навичок відповідальної поведінки учнівської молоді на основі сформованості превентивного світогляду, здатності супротиву до негативних впливів соціального середовища; здійснення інформаційно-просвітницької та профілактичної діяльності, спрямованої на попередження вчинення правопорушень; розвиток громадянської свідомості учнів.

 

 
 
 

Профілактика правопорушень

 

Профілактика правопорушень

 

Профілактика правопорушень

 

Профілактика правопорушень

 

Профілактика правопорушень

 


  • Переглядів: 533
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9