Головне меню:

Профілактика правопорушень

Профілактика правопорушень серед неповнолітніх». Ця тема було досить цікавою для обговорення в колі учнів, вчителів та працівників поліції, які прибули 27 листопада 2017 року в Зеленську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів. Тематичну бесіду провели: інспектор ювенальної превенції Дубровицького відділення поліції старший лейтенант Атаманець Віта Ярославівна та офіцер Дубровицького відділення поліції Пінчук Андрій Васильович. У ході бесіди учні були проінформовані про злочини, що здійснюються неповнолітніми та про наслідки до яких вони можуть привести. Інспектор наголосила, що найпоширенішими злочинами серед учнівської молоді є дрібне хуліганство, пропуски уроків без поважних причин, крадіжки а також відповіла на численні запитання учнів.

Після від’їзду інспекторів практичний психолог Чудінович А.Г. та педагог-організатор Іваненко О.І. провели анонімне анкетування «Зустрічі з правоохоронцями. Що ми дізналися?» За результатами даного анкетування 16 учнів старших класів хотіли, щоб такі зустрічі проводилися частіше, 6 учнів дізналися багато нової інформації, а дівчата-старшокласники, після розмови з Інспектором-жінкою, взагалі в майбутньому планують стати поліцейськими і пов’язати свою роботу з дітьми. А з усіх проведених заходів за місяць учням найбільше сподобались такі: година спілкування «Поговоримо про культуру спілкування по мобільному телефону», гра «Юридичний аукціон», виставка малюнків «Як я дбаю про своє здоров’я», проведення операції «Ні! Запізненням», акція «Запали свічку» до дня памʼяті жертв голодоморів, ну і, звісно ж, на першому місці – зустріч з правоохоронцями.

Знання неповнолітніми певних законів, норм поведінки, своїх обов’язків перед суспільством, усвідомлення ними шкоди, відповідальності й вироблення у них правової свідомості – зобов’язує добре поводитись, утримує від порушень правил поведінки.

 

 

 

 

 

 

Метою проведення місячника правового виховання в нашій школі є: активізація роботи щодо формування в учнів правової культури та ціннісного ставлення до себе й до інших; вироблення навичок відповідальної поведінки учнівської молоді на основі сформованості превентивного світогляду, здатності супротиву до негативних впливів соціального середовища; здійснення інформаційно-просвітницької та профілактичної діяльності, спрямованої на попередження вчинення правопорушень; розвиток громадянської свідомості учнів.

 

 
 
 

Профілактика правопорушень

 

Профілактика правопорушень

 

Профілактика правопорушень

 

Профілактика правопорушень

 

Профілактика правопорушень

 


  • Переглядів: 401