Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

НУШ

Наш канал


 Виступ учнів на святі підняття прапора 

Відео-презентація НУШ Сварицевицького НВК


Зверніть увагу


 

Банк даних осіб не прийнятих на роботу Уповноважені особи  з питань протидії булінгу по закладах загальної середньої освіти 

Законодавчі акти щодо протидії булінгу (цькуванню)

Анонс спортивних подій


23 жовтня. Районна спартакіада серед юнаків з футболу. Стадіон «Горинь».  Початок 11.00


27 жовтня. Першість області з футболу. 21 тур. «Лісівник» (Дубровиця) – ФК «Стандарт-Водник»(Рівне). Стадіон «Горинь». Початок 14.00


Провідник по сайту  »   » «10 років по доріжці—крокують у садок ніжки!»

«10 років по доріжці—крокують у садок ніжки!»

Ось такими словами розпочалось свято відзначення 10-тилітнього ювілею з дня відкриття Озерського ДНЗ «Дзвіночок» (нині дошкільний підрозділ Озерського НВК). Здавалося б, ще нещодавно кипіла копітка робота щодо його відкриття, а це і оформлення відповідної документації на самому високому владному рівні, і наповнення груп необхідними меблями, і проведення низки робіт по оформлення необхідного інтер’ру та дизайну приміщення, адже на етапі становлення перших десятиріч незалежної Української держави все це потребує пошуку ще й неабияких фінансових ресурсів. Проте, все ж завдяки наполегливій та спільній роботі районної влади, відділу освіти, сільського голови (Серка В.К.) та новопризначеної завідувачки ДНЗ (Серко Н.В.) всі ці труднощі вдалося подолати, адже вся робота була спрямована розвиток нашого майбутнього—дітей. То ж дуже приємно, що розділити радість святкового дійства прибули високоповажні гості: начальник управління освіти РДА—Н.Стасюк, голова районної профспілки працівників освіти—В.Твердюк, інспектор управління освіти—Л.Легка та методист КУ «Дубровицький методичний кабінет» --О.Катрук. З вітальними словами виступили також директор НВК—Анатолій Серко, який наголосив, «якщо вважати відкриття нової школи в Озерську у 1997 році найголовнішою знаковою подією ХХ століття, то, безперечно, відкриття Озерського дошкільного закладу у 2007 році—є і залишається для Озерська революційною реформою ХХІ сторіччя…». Слова подяки за моральну та фінансову підтримку протягом всіх цих років звучали на адресу всіх причетних до розвитку дошкілля з вуст завідувачів Н.Смолянець та О.Пляшко. Святкову атмосферу постійно підтримували маленькі винуватці свята, які разом із своїми наставниками-вихователями продемонстрували свої вміння у співі, танцях, сценках, декламуванні віршованих рядків.

Керівництвом районного управління освіти за багаторічну сумлінну працю та добросовісне виконання своїх функціональних обов’язків грамотами та подяками були відзначені працівники дошкільного підрозділу: вихователі Серко В.П. та Тверда Л.В., завгосп Серко О.І. та няня Полюхович Т.І.

А на завершення свята всі присутні дошкільнята, випускники ДНЗ минулих років, гості, працівники садочка та батьківська громадськість посмакували святковим солодким іменним тортом. То ж хай щастить тобі «ДЗВІНОЧКУ» на шляху до нових звершень!!!

 

 
 
 

«10 років по доріжці—крокують у садок ніжки!»

 

«10 років по доріжці—крокують у садок ніжки!»

 

«10 років по доріжці—крокують у садок ніжки!»

 


  • Переглядів: 1 049
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9