Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

УВАГА КАРАНТИН!!!


 5 РЕЧЕЙ ПРО КОРОНАВІРУС, ЯКІ ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ – МОН ТА МОЗ ДАЮТЬ РОЗ’ЯСНЕННЯ


НУШ

Наш канал


 


09  січня  2020 року у районному Будинку культури відбувся районний  етнофестиваль «Вифлеємська зірка», в якому взяли участь учні із 16 закладів освіти району Нагородження спортсменів Дубровицького району за результатами 2019 року Фестиваль педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість».

Зверніть увагу


 Про внесення змін до наказу від 16.09.2019 №22-к “Про створення атестаційної комісії в управлінні освіти, молоді та спорту РДА» Розпорядження голови Дубровицької РДА про організацію обліку дітей шкільного віку та учнів на території Дубровицького району Для шкіл відкрилася попередня реєстрація на програму з організації мовних таборів GoCamp 2020

Провідник по сайту  »   » ДЕНЬ ЦЗ та ОБ’ЄКТОВИХ ТРЕНУВАНЬ В ОЗЕРСЬКОМУ НВК

ДЕНЬ ЦЗ та ОБ’ЄКТОВИХ ТРЕНУВАНЬ В ОЗЕРСЬКОМУ НВК

Життя, на жаль, не завжди протікає спокійно. Щодня ми з вами слухаємо новини. Скільки серед них прикрих, нещасних випадків, які зненацька спіткали мирних громадян. Але, як важливо при надзвичайних ситуаціях, щоб сама людина не розгубилася, взяла себе в руки і пригадала, як поводитися за таких обставин, як врятуватися самій і допомогти іншим. Дуже важливо усвідомлювати й те, що є рятувальні служби, які допомагають подолати надзвичайну ситуацію, і не залишать вас один на один зі своєю бідою. Тому, однією із завдань Дня ми ставили за мету – розширити коло знань про надзвичайні ситуації та дії населення при надзвичайних ситуаціях.

Учні та працівники закладу напередодні ознайомилися з орієнтовним графіком. А день розпочався із загальношкільної лінійки, на якій директор Анатолій Максимович коротко розповів про види та типи надзвичайних ситуацій та ознайомив із планом заходів на цілий день. Після чого класні керівники , використовуючи відеоматеріали, презентації, словесні методи провели урок на одну із запропонованих тем про надзвичайні ситуації. Під час проведення занять школярі почувши радіоінформацію (сигнал «Увага всім!») виконували тренувальні завдання з пожежної безпеки, хімічної атаки та радіаційної загрози. Звичайно, в таких ситуаціях здебільшого є потерпілі, тому медсестра Алла Леонтіївна продемонструвала, як потрібно надавати першу медичну допомогу постраждалим. Діти з цікавістю спостерігали за діями медпрацівника і потім намагалися все це зробити самостійно.

На спортмайданчику з учнями початкових класів Віталій Миколайович провів естафети з цивільного захисту. Всі були дуже активні, спостережливі та емоційні.

Далі школярі переглянули відеофільми про правила поведінки населення при різних видах незвичайних ситуацій. Учні 5-11 класів на чолі з учителем захисту Вітчизни Михайлом Миколайовичем провели командні змагання на швидкість, влучність, спостережливість, подолали смугу перешкод.

Закінчився День цивільного захисту підведенням підсумків на загальношкільній лінійці та нарадою при директору .

Отож, сьогодні всі учасники навчально-виховного процесу Озерського НВК усвідомили, що життя і здоров’я- це найцінніший скарб людини.

 

 
 

ДЕНЬ ЦЗ та ОБ’ЄКТОВИХ ТРЕНУВАНЬ В ОЗЕРСЬКОМУ НВК

 

ДЕНЬ ЦЗ та ОБ’ЄКТОВИХ ТРЕНУВАНЬ В ОЗЕРСЬКОМУ НВК

 

ДЕНЬ ЦЗ та ОБ’ЄКТОВИХ ТРЕНУВАНЬ В ОЗЕРСЬКОМУ НВК

 

ДЕНЬ ЦЗ та ОБ’ЄКТОВИХ ТРЕНУВАНЬ В ОЗЕРСЬКОМУ НВК

 

 

  • Переглядів: 1 041
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9