Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

НУШ

Наш канал
Зверніть увагу


 Уповноважені особи  з питань протидії булінгу по закладах загальної середньої освіти 

Законодавчі акти щодо протидії булінгу (цькуванню) 

Банк даних осіб не прийнятих на роботу

Анонс спортивних подій

23 червня. Першість Рівненської області з футболу 11 тур. «Лісівник» (Дубровиця)м – «Енергія» (Володимирець). Початок 15.00.

Провідник по сайту  »   » ДЕНЬ ЦЗ та ОБ’ЄКТОВИХ ТРЕНУВАНЬ В ОЗЕРСЬКОМУ НВК

ДЕНЬ ЦЗ та ОБ’ЄКТОВИХ ТРЕНУВАНЬ В ОЗЕРСЬКОМУ НВК

Життя, на жаль, не завжди протікає спокійно. Щодня ми з вами слухаємо новини. Скільки серед них прикрих, нещасних випадків, які зненацька спіткали мирних громадян. Але, як важливо при надзвичайних ситуаціях, щоб сама людина не розгубилася, взяла себе в руки і пригадала, як поводитися за таких обставин, як врятуватися самій і допомогти іншим. Дуже важливо усвідомлювати й те, що є рятувальні служби, які допомагають подолати надзвичайну ситуацію, і не залишать вас один на один зі своєю бідою. Тому, однією із завдань Дня ми ставили за мету – розширити коло знань про надзвичайні ситуації та дії населення при надзвичайних ситуаціях.

Учні та працівники закладу напередодні ознайомилися з орієнтовним графіком. А день розпочався із загальношкільної лінійки, на якій директор Анатолій Максимович коротко розповів про види та типи надзвичайних ситуацій та ознайомив із планом заходів на цілий день. Після чого класні керівники , використовуючи відеоматеріали, презентації, словесні методи провели урок на одну із запропонованих тем про надзвичайні ситуації. Під час проведення занять школярі почувши радіоінформацію (сигнал «Увага всім!») виконували тренувальні завдання з пожежної безпеки, хімічної атаки та радіаційної загрози. Звичайно, в таких ситуаціях здебільшого є потерпілі, тому медсестра Алла Леонтіївна продемонструвала, як потрібно надавати першу медичну допомогу постраждалим. Діти з цікавістю спостерігали за діями медпрацівника і потім намагалися все це зробити самостійно.

На спортмайданчику з учнями початкових класів Віталій Миколайович провів естафети з цивільного захисту. Всі були дуже активні, спостережливі та емоційні.

Далі школярі переглянули відеофільми про правила поведінки населення при різних видах незвичайних ситуацій. Учні 5-11 класів на чолі з учителем захисту Вітчизни Михайлом Миколайовичем провели командні змагання на швидкість, влучність, спостережливість, подолали смугу перешкод.

Закінчився День цивільного захисту підведенням підсумків на загальношкільній лінійці та нарадою при директору .

Отож, сьогодні всі учасники навчально-виховного процесу Озерського НВК усвідомили, що життя і здоров’я- це найцінніший скарб людини.

 

 
 

ДЕНЬ ЦЗ та ОБ’ЄКТОВИХ ТРЕНУВАНЬ В ОЗЕРСЬКОМУ НВК

 

ДЕНЬ ЦЗ та ОБ’ЄКТОВИХ ТРЕНУВАНЬ В ОЗЕРСЬКОМУ НВК

 

ДЕНЬ ЦЗ та ОБ’ЄКТОВИХ ТРЕНУВАНЬ В ОЗЕРСЬКОМУ НВК

 

ДЕНЬ ЦЗ та ОБ’ЄКТОВИХ ТРЕНУВАНЬ В ОЗЕРСЬКОМУ НВК

 

 

  • Переглядів: 763
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9