Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

НУШ

Наш канал
Зверніть увагу


 Уповноважені особи  з питань протидії булінгу по закладах загальної середньої освіти 

Законодавчі акти щодо протидії булінгу (цькуванню) 

Банк даних осіб не прийнятих на роботу

Анонс спортивних подій

23 червня. Першість Рівненської області з футболу 11 тур. «Лісівник» (Дубровиця)м – «Енергія» (Володимирець). Початок 15.00.

Провідник по сайту  »   » Крок до Європи

Крок до Європи

Сьогодні знаменний день для всіх українців - Президентом України Петром Порошенком у приміщенні Європейського парламенту в Страсбурзі буде підписано законодавчий акт про надання Україні безвізового режиму з Європейським союзом. Безвізовий режим між Україною та Європейським союзом — статус, що дозволить громадянам України вільно перетинати міждержавні кордони країн Європейського Союзу без попереднього звернення до посольства для отримання дозволу, починаючи, найімовірніше, з початку червня 2017 року. Європа стає для нас ще на крок ближче.

З нагоди святкування Дня Європи в Україні учні 8-а класу Берестівського НВК провели виховний захід –пізнавальну гру-подорож «Крок до Європи» для учнів старших класів. Цей захід допоміг розширити інформаційне поле учнів про країни Європейського Союзу, підкреслив приналежність нашої держави до європейської сім'ї народів і безперечність її європейського вибору в майбутньому, виховував повагу до національних, духовних, культурних надбань європейських народів.

Пройшовши символічні кроки назустріч Європі, учні знайомилися з Європою офіційною, економічною, культурною та кулінарною. А в музичних паузах звучали твори європейських композиторів у виконанні учнів.

Такі заходи показують молоді, що вступ до Європейського Союзу це гарний і потрібний крок для нашої рідної України. Адже саме молодь буде жити у країні Європейського Союзу.


Крок до Європи

 

Крок до Європи

 

Крок до Європи

 

  • Переглядів: 928
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9