Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

УВАГА КАРАНТИН!!!


 5 РЕЧЕЙ ПРО КОРОНАВІРУС, ЯКІ ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ – МОН ТА МОЗ ДАЮТЬ РОЗ’ЯСНЕННЯ


НУШ

Наш канал


 


09  січня  2020 року у районному Будинку культури відбувся районний  етнофестиваль «Вифлеємська зірка», в якому взяли участь учні із 16 закладів освіти району Нагородження спортсменів Дубровицького району за результатами 2019 року Фестиваль педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість».

Зверніть увагу


 Про внесення змін до наказу від 16.09.2019 №22-к “Про створення атестаційної комісії в управлінні освіти, молоді та спорту РДА» Розпорядження голови Дубровицької РДА про організацію обліку дітей шкільного віку та учнів на території Дубровицького району Для шкіл відкрилася попередня реєстрація на програму з організації мовних таборів GoCamp 2020

Провідник по сайту  »   » Крок до Європи

Крок до Європи

Сьогодні знаменний день для всіх українців - Президентом України Петром Порошенком у приміщенні Європейського парламенту в Страсбурзі буде підписано законодавчий акт про надання Україні безвізового режиму з Європейським союзом. Безвізовий режим між Україною та Європейським союзом — статус, що дозволить громадянам України вільно перетинати міждержавні кордони країн Європейського Союзу без попереднього звернення до посольства для отримання дозволу, починаючи, найімовірніше, з початку червня 2017 року. Європа стає для нас ще на крок ближче.

З нагоди святкування Дня Європи в Україні учні 8-а класу Берестівського НВК провели виховний захід –пізнавальну гру-подорож «Крок до Європи» для учнів старших класів. Цей захід допоміг розширити інформаційне поле учнів про країни Європейського Союзу, підкреслив приналежність нашої держави до європейської сім'ї народів і безперечність її європейського вибору в майбутньому, виховував повагу до національних, духовних, культурних надбань європейських народів.

Пройшовши символічні кроки назустріч Європі, учні знайомилися з Європою офіційною, економічною, культурною та кулінарною. А в музичних паузах звучали твори європейських композиторів у виконанні учнів.

Такі заходи показують молоді, що вступ до Європейського Союзу це гарний і потрібний крок для нашої рідної України. Адже саме молодь буде жити у країні Європейського Союзу.


Крок до Європи

 

Крок до Європи

 

Крок до Європи

 

  • Переглядів: 1 218
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9