Головна
Дубровицька
міська рада
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

Увага! Ковід-19

ПОСТАНОВА  КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
від 27 червня 2023 р. № 651

"Про відміну на всій території України карантину, встановленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2"https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vidminu-na-vsii-terytorii-ukrainy-karantynu-vstanovlenoho-z-metoiu-zapobihannia-poshyrenniu-na-terytorii-ukrainy-hostroi-respiratornoi-khvoroby-i270623-651


НУШ

Провідник по сайту  »   » Зустріч з військовослужбовцями

Зустріч з військовослужбовцями
Події, що відбуваються в Україні впродовж останніх років, вимагають переглянути підходи до національно-патріотичного та військово-патріотичного виховання підростаючого покоління.

Формування патріотизму, активної громадянської позиції, готовність до виконання військового обов'язку - такі першочергові завдання поставлені перед навчальним закладом Концепцією національно-патріотичного виховання дітей та молоді.
Національно-патріотичне виховання - пріорітетний напрям виховної роботи у Берестівському НВК. У рамках його реалізації 6 травня 2017 року у закладі пройшла зустріч з військовослужбовцями ОК "Захід". Гості були приємно вражені екскурсією по закладу, познайомилися із життям сучасної школи.
У приміщенні стрілецького тиру в колі щирого спілкування військовослужбовці розповіли школярам про свої будні, військову тактику, фізичну підготовку, продемонстрували навички володіння зброєю. Учні цікавилися військовою службою, запитували про події у зоні АТО, чи страшно під час бою та обстрілів. На зкадку про зустріч військові подарували прапор України із своїми підписами.
Захищати свободу, незалежність, територіальну цілісність - святий обов'язок кожного українця.
 
 
 

Зустріч з військовослужбовцями

 

Зустріч з військовослужбовцями

 


  • Переглядів: 8 736
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9