Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

НУШ

Наш канал


 Виступ учнів на святі підняття прапора 

Відео-презентація НУШ Сварицевицького НВК


Зверніть увагу


 

Банк даних осіб не прийнятих на роботу Уповноважені особи  з питань протидії булінгу по закладах загальної середньої освіти 

Законодавчі акти щодо протидії булінгу (цькуванню)

Анонс спортивних подій


23 жовтня. Районна спартакіада серед юнаків з футболу. Стадіон «Горинь».  Початок 11.00


27 жовтня. Першість області з футболу. 21 тур. «Лісівник» (Дубровиця) – ФК «Стандарт-Водник»(Рівне). Стадіон «Горинь». Початок 14.00


Провідник по сайту  »   » В Рівному визначили зимових рекордсменів

В Рівному визначили зимових рекордсменів

Щороку на Рівненщині у рамках Всеукраїнських заходів "Спортивна зима" проводиться визначення переможців та призерів обласного конкурсу "Зимові рекорди". Традиційно, взяти участь в заходах могли всі бажаючі учні 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, учні професійно-технічних навчальних закладів та студенти ВНЗ зі всієї області.

Долучилися до участі в обласному конкурсі учні Осівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - Дошкільний навчальний заклад», зайнявши ІІІ місце.

Щоб нагородити призерів до них завітали організатори не лише з почесними відзнаками, а й з програмою естафет і конкурсів в рамках фестивалю здорового способу життя. Напередодні в школі сформували чотири команди, які визначали з-поміж себе переможця. Для цього їм потрібно було на швидкість виконувати поставлені завдання, водночас дотримуючись всіх встановлених правил. В загальному підсумку найвище місце на п’єдесталі посів колектив молодих спортсменів, що назвався «Перемога». Трішки їм поступилася команда «Сокіл», яка стала другою, а «Живчики» вибороли бронзові нагороди.

Під час церемонії нагородження організатори відзначили подарунками дирекцію Осівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» за призове місце в конкурсі «Зимові рекорди». Не залишилися без відзнак і учасники фестивалю здорового способу життя. Не лише переможці та призери спортивних естафет отримали заслужені призи, але навіть учасники, котрі не зуміли досягнути п’єдесталу, були відзначені сувенірною продукцією від Відділення НОК України в Рівненській області.

 
 

В Рівному визначили зимових рекордсменів

 

В Рівному визначили зимових рекордсменів

 

В Рівному визначили зимових рекордсменів

 

В Рівному визначили зимових рекордсменів

 

В Рівному визначили зимових рекордсменів

 

В Рівному визначили зимових рекордсменів

 


  • Переглядів: 848
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9