Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

НУШ

Наш канал


 Виступ учнів на святі підняття прапора 

Відео-презентація НУШ Сварицевицького НВК


Зверніть увагу


 

Банк даних осіб не прийнятих на роботу Уповноважені особи  з питань протидії булінгу по закладах загальної середньої освіти 

Законодавчі акти щодо протидії булінгу (цькуванню)

Анонс спортивних подій


13 жовтня. Спортивно-туристичне свято «Котигорошко». Урочище Садове Початок 11.00


13 жовтня. Першість області з футболу. 19 тур. «Лісівник» (Дубровиця) – ФК «Садове-2»(Гощанський район). Стадіон «Горинь». Початок 15.00


Провідник по сайту  »   » Алея зеленого майбутнього

Алея зеленого майбутнього

 

У серці кожної людини живе любов до рідної землі. Мешканцям України доля подарувала красиву природу. Неможливо уявити собі рідний край без могутнього дуба, тендітної калини, красуні-ялинки, високої сосни.

Ми живемо в епоху бурхливого розвитку цивілізації. Небаченими досі швидкими темпами йде зростання великих та малих міст, розширюється промислове будівництво, збільшується кількість населення, зростає експлуатація всіх природних ресурсів. У зв’язку з цим охорона навколишнього середовища стала для людства однією з найважливіших, злободенних проблем.

Прозоре, чисте повітря, блакитні ріки, озера, джерела, величні ліси, квітучі гаї, захищені поля – все це величезне багатство може зникнути, якщо людство не схаменеться.

Кожен із нас повинен чітко усвідомити, що ми не можемо просто заплющити очі на проблеми екології, які загрожують нашому життю та життю майбутніх поколінь. Свій посильний внесок може зробити кожен: хоча б посадити принаймні одне деревце, збудувати шпаківню навесні. Міністерство екології та природніх ресурсів України закликає всіх українців долучитися до безстрокової Всеукраїнської екологічної акції «Посади дерево миру». З метою підвищити інтерес до бережливого ставлення до навколишнього природного середовища, збереження та примноження природної спадщини, формування екологічної свідомості та патріотизму, прагнення берегти рідну природу і країну учні Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 долучилися Всеукраїнської екологічної акції і розпочали акцію висадки зелених насаджень «Алея зеленого майбутнього». Ця акція покликана не лише озеленити нашу школу, а й крок за кроком долучати кожного учня до порятунку природи і  особистого внеску в її розвиток.

Давайте зробимо все, щоб ми і наші нащадки дихали пахощами квітів, чули спів птахів у лісах, ходили по м’якій травичці, милувалися сходом сонця. Давайте зробимо нашу планету чистою, зеленою і прекрасною!

 

Хомич В. – президент Генерації Лідерів Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

 

 

Алея зеленого майбутнього

 

Алея зеленого майбутнього

 

Алея зеленого майбутнього

 

Алея зеленого майбутнього

 

Алея зеленого майбутнього

 

Алея зеленого майбутнього

 

Алея зеленого майбутнього

 


  • Переглядів: 885
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9