Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

НУШ

Наш канал


 Виступ учнів на святі підняття прапора 

Відео-презентація НУШ Сварицевицького НВК


Зверніть увагу


 

Банк даних осіб не прийнятих на роботу Уповноважені особи  з питань протидії булінгу по закладах загальної середньої освіти 

Законодавчі акти щодо протидії булінгу (цькуванню)

Анонс спортивних подій


13 жовтня. Спортивно-туристичне свято «Котигорошко». Урочище Садове Початок 11.00


13 жовтня. Першість області з футболу. 19 тур. «Лісівник» (Дубровиця) – ФК «Садове-2»(Гощанський район). Стадіон «Горинь». Початок 15.00


Провідник по сайту  »   » Крізь пекло афганської війни

Крізь пекло афганської війни

Як довго ця війна тривала,

не забути нам її,

і постріл в спину з-за дувала,

і в горах сутички-бої...


 

Найстрашніше і найбезглуздіше у світі - це війна. Не злічити страшного невимовного горя у тих сім'ях, до яких прилетіла чорна звістка про загибель сина, брата, коханого, чоловіка. Жахлива трагедія, гинуло покоління, народжене у 60-х. Не одним сивим пасмом закосичена ця дата - 15 лютого, день, коли нарешті в далекому 1989 році закінчилась десятирічна кривавиця трагічної війни в Афганістані.

Такими словами розпочалася у навчальному закладі година пам'яті, присвячена 28-й річниці виведення військ з Афганістану та доДня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Сьогодні ми шануємо пам'ять тих, хто поліг в афганських ущелинах, та вклоняємось тим, хто прийшов з війни живим, хоч із пораненою душею. Молоді люди йшли не за орденами і медалями, вони свято вірили, що виконують свій інтернаціональний обовязок, що несуть визволення народу Афганістану. Серед них були і наші односельчани. Воїни-афганці Тимошок Володимир Володимирович, Черняк Анатолій Олександрович, Корень Віктор Федорович розповіли учням про пекло афганської війни. За кожним воїном-інтернаціоналістом - свій життєвий подвиг, своя доля...Вони розповідали про військову дружбу, людську честь, попри смерть і втрату друзів. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять про тих, хто не повернувся з війни.

Ми повинні пам'ятати ветеранів, які пройшли через цю війну і для кого вона триває й досі. У спогадах, снах, думках... Вони на це заслуговують.
 

 
 


  • Переглядів: 1 008
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9