Головна
Дубровицька
міська рада
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

Зверніть увагу


 Банк даних осіб не прийнятих на роботу станом на 08.07.2021 року Після розроблення стратегії розвитку школи перед директором постає важливе завдання – втілити її у життя. 

Порядок вступу дітей до І класу в 2021 році

Увага! Ковід-19


 Постанова головного державного санітарного лікаря України №4 від 23.04.21
 

 Про затвердження протиепідемічних заходів під час проведення спортивних змагань на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)
 

 Постанова №55 Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)

НУШ

Наш канал


 


09  січня  2020 року у районному Будинку культури відбувся районний  етнофестиваль «Вифлеємська зірка», в якому взяли участь учні із 16 закладів освіти району Нагородження спортсменів Дубровицького району за результатами 2019 року Фестиваль педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість».

Провідник по сайту  »   » Оголошення про конкурс

Оголошення про конкурс

Оголошення про конкурс  на  посаду директора централізованої бібліотечної системи Дубровицької міської ради

 

На виконання Закону України «Про культуру», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури» від 28.01.2016 № 955-VIII, керуючись наказом відділу освіти, культури, туризму , молоді та спорту  Дубровицької  міської ради від 25.06.2021 року №162 «Про затвердження Положення про проведення конкурсного відбору на  посаду директора централізованої бібліотечної системи Дубровицької міської ради», відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Дубровицької міської ради  оголошує конкурс на посаду директора централізованої бібліотечної системи Дубровицької міської ради, місце знаходження: 34100, Рівненська область, Сарненський район, м.Дубровиця, вул. Воробинська, 9.

Термін прийняття документів: з 25.06.2021 до 24.07.2017 включно.

Місце прийому документів: відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Дубровицької міської ради (завідувач сектору краєзнавства та  туристичної діяльності Ярмошевич С.М.)  за адресою: м. Дубровиця, вул. Поштова, 11, kadrovyk35@ukr.net.

Особа, яка бере участь у конкурсі, упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу подає у відділ освіти або надсилає на електронну та поштову адреси  такі документи (ст.21-4 Закону України «Про культуру») :

- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";

- автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

- копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;

- два рекомендаційні листи довільної форми;

- мотиваційний лист довільної форми.

- інші документи, які, на думку кандидата, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів: повна  вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки

Кандидат повинен знати:

- чинне законодавство України з питань культури та діяльності бібліотек, фінансової та господарської діяльності;

-  фінансово-економічні засади діяльності бібліотеки;           

- теоретичні основи концепцій бібліотечного маркетингу та менеджменту;

- стан та перспективи розвитку бібліотечної мережі міста;

- систему електронної інформації та комп’ютеризації бібліотечних процесів, методику роботи з комп’ютерними програмами ЦБ, основні правила роботи з комп’ютером;

- вимоги охорони праці, правила техніки безпеки, виробничої санітарії та протипожежної охорони.

Дата проведення конкурсу: 09 серпня 2021 року о 10.00 год. в приміщенні  центру дитячої та юнацької творчості Дубровицької міської ради, за адресою: м. Дубровиця, вул. 1000-ліття Дубровиці,3.

Довідки за телефоном: 2-00-97.

  

 

Начальник відділу                                Ніна СТАСЮК

 

 

 

  • Переглядів: 852
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9