Головна
Дубровицька
міська рада
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

Зверніть увагу


 Банк даних осіб не прийнятих на роботу станом на 08.07.2021 року Після розроблення стратегії розвитку школи перед директором постає важливе завдання – втілити її у життя. 

Порядок вступу дітей до І класу в 2021 році

Увага! Ковід-19


 Постанова головного державного санітарного лікаря України №4 від 23.04.21
 

 Про затвердження протиепідемічних заходів під час проведення спортивних змагань на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)
 

 Постанова №55 Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)

НУШ

Наш канал


 


09  січня  2020 року у районному Будинку культури відбувся районний  етнофестиваль «Вифлеємська зірка», в якому взяли участь учні із 16 закладів освіти району Нагородження спортсменів Дубровицького району за результатами 2019 року Фестиваль педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість».

Провідник по сайту  »   » Завершився конкурс на посаду керівника

Завершився конкурс на посаду керівника


Завершився конкурс на посаду керівника

 Селецького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів

Дубровицької міської ради

 

29 червня 2021 року,  в веб-залі Дубровицького НВК «Ліцей-школа» проведено друге, заключне засідання конкурсної комісії конкурсу на  посаду  директора Селецького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів  Дубровицької міської ради.

       До складу конкурсної комісії ввійшли два представники управління Державної служби якості освіти у Рівненській області – головний спеціаліст відділу взаємодії з органами місцевого самоврядування, моніторингу та позапланового контролю Людмила Зеленюк та головний спеціаліст-юристконсульт Галина Гомілко (відсутня на даному засіданні з поважних причин); два представники виконавчого комітету Дубровицької міської ради – начальник юридичного відділу Оксана Драган та депутат Дубровицької міської ради, начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Ніна Стасюк; представник громадського об`єднання «Рада директорів навчальних закладів»–директор Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей – школа» Володимир Кушнір та представник Дубровицької об’єднаної, територіальної організації профспілки працівників освіти і науки – голова Дубровицької об’єднаної, територіальної організації профспілки працівників освіти і науки України Віра Твердюк.

       Конкурсний відбір  здійснювався за результатами перевірки знань законодавства у сфері загальної середньої освіти, визначення професійних компетентностей, презентації перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти та надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії.   

         Переможцем конкурсу на  посаду   директора  Селецького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Дубровицької міської ради визнано  Семенчук Людмилу Трохимівну

 

Прийміть щирі вітання! Нехай у всіх починаннях Вас  супроводжує удача, розуміння та  підтримка колег і однодумців, а непроста відповідальна робота приносить задоволення і творчі перемоги..

.

.

.

 

 

 

 

 

  • Переглядів: 897
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9