Головна
Дубровицька
міська рада
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

Зверніть увагу


 Вибір підручників, 4 клас. Інструктивно-методичні матеріали Банк даних осіб не прийнятих на роботу станом на 05.09.2020 року Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої та  позашкільної освіти Дубровиччини у 2019 - 2020 навчальному році та пріоритетні завдання на 2020 - 2021 навчальний рік

НУШ

Наш канал


 


09  січня  2020 року у районному Будинку культури відбувся районний  етнофестиваль «Вифлеємська зірка», в якому взяли участь учні із 16 закладів освіти району Нагородження спортсменів Дубровицького району за результатами 2019 року Фестиваль педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість».

Провідник по сайту  »   » Тиждень книголюбів

Тиждень книголюбів

З 1 по 5 лютого 2021 року в Великоозерянському НВК, з метою прищеплення підростаючому поколінню любові до книги, дбайливого ставлення до неі,виховання потреби в читанні,підвищення інтересу до книги в суспільному та культурно-історичному житті,проходив "Тиждень книголюбів", в рамках якого було проведено акцію учнівським самоврядуванням " Книгу в сім'ю. Сім'ю в бібліотеку". Протягом тижня працювала "Книжкова лікарня" та перевірено стан підручників усіх учнів школи.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Переглядів: 354
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9