Головна
Дубровицька
міська рада
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

Зверніть увагу


 Вибір підручників, 4 клас. Інструктивно-методичні матеріали Банк даних осіб не прийнятих на роботу станом на 05.09.2020 року Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої та  позашкільної освіти Дубровиччини у 2019 - 2020 навчальному році та пріоритетні завдання на 2020 - 2021 навчальний рік

НУШ

Наш канал


 


09  січня  2020 року у районному Будинку культури відбувся районний  етнофестиваль «Вифлеємська зірка», в якому взяли участь учні із 16 закладів освіти району Нагородження спортсменів Дубровицького району за результатами 2019 року Фестиваль педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість».

Провідник по сайту  »   » З ювілеєм!

З ювілеєм!

ШАНОВНА ТЕТЯНО ФЕДОРІВНО !

Відділ освіти, культури, туризму, молоді та  спорту

Дубровицької міської ради та

рада об’єднаної, територіальної  організації 

Профспілки працівників освіти і науки України!

щиро вітають ВАС

із 60 річчям

від Дня народження!

 

Сьогодні плин часу перегортає ще одну ювілейну сторінку Вашого життя значну частину якого Ви віддали роботі  на посаді завідувача Дубровицьким райметодкабінетом, закладу, який поєднував у собі довідкове бюро,інформаційний центр, швидку методичну допомогу, службу методичного розвантаження, ресурсний центр. З вашим іменем пов’язана ціла епоха в історії освіти Дубровиччини.

Ви заслужили в ній своє почесне місце  !

Ви виконали на цій посаді свою місію з честю –  спільно підняли освіту району на достойний щабель визнання однією із кращих.

Ви любите свою справу,  були не просто на посаді, а методистом-професіоналом за покликанням. Саме завдяки Вам сотні наших

педагогів зуміли показати свій творчий професіоналізм на рівні області і за її межами. Ви презентували найкраще і найкращих, допомагали малодосвідченим ставати майстрами педагогічної справи, щиро раділи досягненням учителів та учнів…Ви були і залишитеся наставниками заступників директорів,їх довідковим бюро і швидкою методичною допомогою, методичною криницею і майстерності крамницею.

Дякуємо Вам за працю!

Бажаємо не зупинятися на досягнутому, йти вперед до нових цілей, вести за собою інших, зберегти свою активну життєву позицію, юнацький запал і зрілу мудрість,!

Хай здоров’я не підводить, енергії та оптимізму вистачає ще на довгі-довгі роки, в душі буяє  весна, радість, щастя і любов !

Нехай онуки радують, діти допомагають, друзі будуть поряд. Живіть  легко і сповна насолоджуйся кожною хвилиною!

Ми віримо, що у Вас все буде добре, тому що все, що відбувається, відбувається на краще!Начальник відділу                                                        Голова ради профспілки

Ніна СТАСЮК                                                              Віра ТВЕРДЮК

  • Переглядів: 430
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9