Головна
Дубровицька
міська рада
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

Зверніть увагу


 Вибір підручників, 4 клас. Інструктивно-методичні матеріали Банк даних осіб не прийнятих на роботу станом на 05.09.2020 року Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої та  позашкільної освіти Дубровиччини у 2019 - 2020 навчальному році та пріоритетні завдання на 2020 - 2021 навчальний рік

НУШ

Наш канал


 


09  січня  2020 року у районному Будинку культури відбувся районний  етнофестиваль «Вифлеємська зірка», в якому взяли участь учні із 16 закладів освіти району Нагородження спортсменів Дубровицького району за результатами 2019 року Фестиваль педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість».

Провідник по сайту  »   » Інструктивно-методична нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи

Інструктивно-методична нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи


2 лютого 2021року відбулася онлайн - нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти Дубровицької громади. Із учасниками онлайн-зустрічі опрцьовано нормативно-правову базу щодо змін в організації підвищення кваліфікації педагогів на курсах у Рівненському ОІППО у 2021 році у зв’язку із завершенням процесів децентралізації та створення нових громад,  методичного супроводу атестації педкадрів, сертифікації вчителів початкових класів, порядку реєстрації та проведення зовнішнього незалежного оцінювання  ( пробного та основної сесії) випускнків 11-х класів закладів освіти, опрацьовано документи Міністерства освіти і науки України щодо завершення 2020-2021 навчального року. Заступникам директорів з навчально-виховної роботи, керівникам закладів освіти запропоновано низку інформаційних  та презентаційних матеріалів кабінету моніторингу якості освіти та ЗНО Рівненського ОІППО, Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти, управління ДСЯО у Рівненській області. На нараді підсумовано результати І відбіркового етапу всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-учасників Малої академії наук. Окремим блоком пропрацьовано документи та порядок роботи щодо замовлення шкільних підручників.


 


 


  • Переглядів: 457
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9