Головна
Дубровицька
міська рада
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

Зверніть увагу


 Банк даних осіб не прийнятих на роботу станом на 05.09.2020 року Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої та  позашкільної освіти Дубровиччини у 2019 - 2020 навчальному році та пріоритетні завдання на 2020 - 2021 навчальний рік Розпорядження голови Дубровицької РДА про організацію обліку дітей шкільного віку та учнів на території Дубровицького району

НУШ

Наш канал


 


09  січня  2020 року у районному Будинку культури відбувся районний  етнофестиваль «Вифлеємська зірка», в якому взяли участь учні із 16 закладів освіти району Нагородження спортсменів Дубровицького району за результатами 2019 року Фестиваль педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість».

Провідник по сайту  »   » всесвітній тиждень права

всесвітній тиждень права

Однією з необхідних умов перетворення України у справжню правову державу є підвищення рівня правової освіти населення, у першу чергу молоді. Чимало роблять для цього засоби масової інформації, громадські організації, правоохоронні органи. Але найважливіше місце тут займає навчальний заклад. Саме в Великоозерянському НВК  з 07.12 .2020 р. по 10.12.2020р. проходив Всеукраїнський тиждень права.

Основними заходами Всеукраїнського тижня права стали:

 1. Всеукраїнський урок права 07.12.2020 року пройшов у 9-11 кл.
 2. Виставка правової літератури «Права, свободи та обов’язки людини»
  • В бібліотеці навчального закладу з 04.12.2017 р. до 10.12.2017р. проводилася виставка правової літератури «Права, свободи та обов’язки людини».
  • До уваги учнів була представлена правова література, яка відображає аспект реалізації та захисту прав та обов’язків людини і громадянина – Конституція України, Конвенція ООН про права дитини, Конвенція ООН про права людини, Закони України – «Про освіту» тощо.
 3. Виховні години на тему: «Великі права маленької людини», «Правила в твоєму житті «Школа прав і обовязків» у 1-11 класаз.Класні керівники груп ознайомили учнів з основними положеннями «Конвенції ООН про права Дитини», «Сімейним кодексом», Законом України «Про попередження насильства в сім‘ї». Класні керівники разом з учнями розглянули юридичні ситуації, в яких визначили основні права дітей та батьків. Учні активно обговорювали проблеми виникнення, проявів та наслідків насильства у родині.
 4. Оформлено тематичний стенд про права людини.
 5. Проведено анкетування шкільним психологом «Чи знаю я свої права та обов’язки» у 5-11 кл. 
 6. Проведена правова вікторина «Я, обов’язки ,права» у 9-10 кл. вчителем Павлосюк Н.М.

 

 

 

 

 

 

 

 • Переглядів: 96
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9