Головна
Дубровицька
міська рада
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

Зверніть увагу


 Банк даних осіб не прийнятих на роботу станом на 05.09.2020 року Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої та  позашкільної освіти Дубровиччини у 2019 - 2020 навчальному році та пріоритетні завдання на 2020 - 2021 навчальний рік Розпорядження голови Дубровицької РДА про організацію обліку дітей шкільного віку та учнів на території Дубровицького району

НУШ

Наш канал


 


09  січня  2020 року у районному Будинку культури відбувся районний  етнофестиваль «Вифлеємська зірка», в якому взяли участь учні із 16 закладів освіти району Нагородження спортсменів Дубровицького району за результатами 2019 року Фестиваль педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість».

Провідник по сайту  »   » І знову про конкурс «Учитель року -2021» !

І знову про конкурс «Учитель року -2021» !

2 грудня завершився зональний тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року -2021», за результатами якого до скарбнички вчительських перемог по праву долучено успіхи педагогів у номінаціях «Трудове навчання» (з центром проведення у м. Костополі) та «Українська мова та література»( з центром проведення у м. Сарни).

 Щиро вітаємо креативних, високопрофесійних педагогів :

Берестеня Сергія Володимировича, вчителя Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей-школа», за перемогу – І місце - в зональному турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року -2021» у номінації «Трудове навчання»;

Бурлак Валентину Миколаївну, вчителя Мочулищенського ЗЗСО І – ІІІ ступенів, за ІІ місце та звання лауреата зонального туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021» у номінації «Українська мова та література».


Успіхів вам і невпинного професійного зростання !

Ви в черговий раз довели відповідність високому званню Педагога за покликанням !
 

 

 

  • Переглядів: 163
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9