Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

Зверніть увагу


 Банк даних осіб не прийнятих на роботу станом на 05.09.2020 року Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої та  позашкільної освіти Дубровиччини у 2019 - 2020 навчальному році та пріоритетні завдання на 2020 - 2021 навчальний рік Про внесення змін до наказу від 16.09.2019 №22-к “Про створення атестаційної комісії в управлінні освіти, молоді та спорту РДА»

УВАГА КАРАНТИН!!!


 5 РЕЧЕЙ ПРО КОРОНАВІРУС, ЯКІ ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ – МОН ТА МОЗ ДАЮТЬ РОЗ’ЯСНЕННЯ


НУШ

Наш канал


 


09  січня  2020 року у районному Будинку культури відбувся районний  етнофестиваль «Вифлеємська зірка», в якому взяли участь учні із 16 закладів освіти району Нагородження спортсменів Дубровицького району за результатами 2019 року Фестиваль педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість».

Провідник по сайту  »   » правовий тиждень

правовий тиждень

З метою надання правової освіти дітям, формування у них правової свідомості та культури в Великоозерянському НВК проходив тиждень правових знань з 02.11 по 06.11.2020 року. Проводилися різноманітні заходи, до участі в яких залучалися органи учнівського самоврядування, педагоги закладу та бібліотекар. На початку тижня  було організовано виставку літератури в бібліотеці за темою «Право і обов’язок », де учнів ознайомили із законами, кодексами та нормативними актами.Для учнів 9 класу пройшла цікава казкова вікторина під назвою «У країні правознавства».  Класними керівниками були проведені бесіди «Мої права», 1-4 кл; та години спілкування на правову тематику, для учнів 5-6 класів – усний журнал «Конвеція ООН про права дитини»; відеоролики на основі казок  для учнів 1-4кл  та  правовий  лекторій  та консультаційна допомога для учнів, вчителів та батьків.  Учнівське самоврядування організувало інформаційні –правові п’ятихвилинки для  учнів 7-11 класів.
Тиждень права показав, що практично кожен учень знає,що серед основних його прав: право на життя, право на здоров’я, право на навчання, право на повагу до себе. Це невеликий перелік прав людей, встановлених законодавством України, які повиннізабезпечуватися державою. Винні у порушенні таких прав мають відповідати по закону.
Під час заходів наголошувалося, що основна мета держави – навчити людей, які в ній проживають, не тільки користуватися правами, але і дотримуватися правової поведінки у відносинах з іншими людьми, установами і так далі. І якщо дотримання правових норм буде здійснюватися на ранніх етапах, то менше буде допускатися правопорушень. Основна ж спрямованість держави – охорона прав людини, їх захист та неприпустимість порушень з боку інших осіб.Усі знання,які учні отримали завдяки проведеним заходам стануть дуже потрібними в дорослому житті.

 

 

Ірина Костюкевич

 

 


 

 

 

 

  • Переглядів: 110
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9