Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

Зверніть увагу


 Банк даних осіб не прийнятих на роботу станом на 05.09.2020 року Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої та  позашкільної освіти Дубровиччини у 2019 - 2020 навчальному році та пріоритетні завдання на 2020 - 2021 навчальний рік Про внесення змін до наказу від 16.09.2019 №22-к “Про створення атестаційної комісії в управлінні освіти, молоді та спорту РДА»

УВАГА КАРАНТИН!!!


 5 РЕЧЕЙ ПРО КОРОНАВІРУС, ЯКІ ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ – МОН ТА МОЗ ДАЮТЬ РОЗ’ЯСНЕННЯ


НУШ

Наш канал


 


09  січня  2020 року у районному Будинку культури відбувся районний  етнофестиваль «Вифлеємська зірка», в якому взяли участь учні із 16 закладів освіти району Нагородження спортсменів Дубровицького району за результатами 2019 року Фестиваль педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість».

Провідник по сайту  »   » 2020-2021 навчальний рік буде розпочато!

2020-2021 навчальний рік буде розпочато!Забезпечити дітей якісною освітою в умовах загальнонаціонального карантину – головний меседж розширеної колегії відділу освіти Дубровицької райдержадміністрації, яка відбулася 27.08.2020 року на базі Дубровицького НВК «Ліцей-школа». 

 

 

 


У засіданні колегії взяв участь голова Дубровицької РДА Олександр ГУЗИЧ, який  зазначив, що освітяни справилися із викликами, які постали у зв’язку з епідеміологічною ситуацією, що склалася в Україні і освітня галузь Дубровицького району достойно представлена на обласному і всеукраїнському рівні. За якісну підготовку освітніх закладів до роботи у 2020-2021 навчальному році кращим трудовим колективам ЗЗСО Олександр Миколайович вручив подяки райдержадміністрації та  районної ради.  Також було вручено подяки відділу освіти трудовим колективам закладів дошкільної освіти та міському і сільським головам.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


У   ході колегії розглянуто питання про особливості організації освітнього процесу у закладах дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти в умовах пандемії, навчання школярів з особливими освітніми потребами, науково-методичний супровід роботи педагогів.

Начальник відділу освіти Ніна СТАСЮК  проаналізувала роботу освітян  за 2019-2020 навчальний рік, узагальнила досвід роботи закладів освіти в умовах карантину та окреслила основні завдання роботи у новому навчальному році. Ніна Іванівна наголосила, що освітянам Дубровицького району надзвичайно пощастило, адже перебуваючи у «зеленій зоні» освітній процес у закладах освіти розпочнеться у звичному режимі. 

 

 


Віра ТВЕРДЮК, голова районної ради профспілки працівників освіти  закцентувала увагу присутніх на освітянських проблемах, які необхідно вирішувати всім освітнім загалом у партнерстві з владою та  батьківською громадою.

Підсумувала роботу колегії Оксана КОНДРАТЮК, заступник голови райдержадміністрації, яка була головою комісії з перевірки готовності закладів дошкільної, загальної середньої  та позашкільної освіти  району до  нового навчального року. Оксана Василівна відзначила належну підготовку закладів освіти до роботи у 2020-2021навчальному році та подякувала педагогам за  відповідальність, професіоналізм і відданість професії.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

  • Переглядів: 1 826
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9