Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

Зверніть увагу


 Банк даних осіб не прийнятих на роботу станом на 05.09.2020 року Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої та  позашкільної освіти Дубровиччини у 2019 - 2020 навчальному році та пріоритетні завдання на 2020 - 2021 навчальний рік Про внесення змін до наказу від 16.09.2019 №22-к “Про створення атестаційної комісії в управлінні освіти, молоді та спорту РДА»

УВАГА КАРАНТИН!!!


 5 РЕЧЕЙ ПРО КОРОНАВІРУС, ЯКІ ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ – МОН ТА МОЗ ДАЮТЬ РОЗ’ЯСНЕННЯ


НУШ

Наш канал


 


09  січня  2020 року у районному Будинку культури відбувся районний  етнофестиваль «Вифлеємська зірка», в якому взяли участь учні із 16 закладів освіти району Нагородження спортсменів Дубровицького району за результатами 2019 року Фестиваль педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість».

Провідник по сайту  »   » Серпневі педагогічні студії-2020

Серпневі педагогічні студії-2020

2020-2021 навчальний рік стартує в час карантинних викликів, що зумовлює підготовку освітян до роботи в умовах медіапростору та дистанційного навчання. 25 серпня 2020 року розпочали роботу районні серпневі студії педагогічних працівників закладів освіти району, Миляцької та Висоцької ОТГ, мета яких – забезпечити організований початок навчального року, підготувати педагогів до роботи  в умовах пандемії.

Сьогодні відбулися інструктивно-методична нарада заступників директорів з навчально-виховної, виховної роботи, серпневі студії вчителів фізичної культури та предмета «захист Уукраїни», вчителів 1, 3 класу, вчителів зарубіжної літератури, онлайн-студія вчителів біології, хімії, екології, учасники яких опрацювали низку нормативних документів Міністерства освіти і науки України щодо забезпечення роботи закладів освіти, організації освітнього процесу у 2020-2021 навчальному році, ознайомилися з методичними рекомендаціями МОН України, РОІППО щодо викладання навчальних предметів та організації виховного процесу, психологічного супроводу освітньої діяльності, забезпечення закладів освіти підручниками, організації підвищення кваліфікації педкадрів у 2020-2021 роках. За результатами педагогічних студій освітяни отримають практичні та презентаційні матеріали для використання в роботі.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Переглядів: 999
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9