Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

УВАГА КАРАНТИН!!!


 5 РЕЧЕЙ ПРО КОРОНАВІРУС, ЯКІ ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ – МОН ТА МОЗ ДАЮТЬ РОЗ’ЯСНЕННЯ


НУШ

Наш канал


 


09  січня  2020 року у районному Будинку культури відбувся районний  етнофестиваль «Вифлеємська зірка», в якому взяли участь учні із 16 закладів освіти району Нагородження спортсменів Дубровицького району за результатами 2019 року Фестиваль педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість».

Зверніть увагу


 Про внесення змін до наказу від 16.09.2019 №22-к “Про створення атестаційної комісії в управлінні освіти, молоді та спорту РДА» Розпорядження голови Дубровицької РДА про організацію обліку дітей шкільного віку та учнів на території Дубровицького району Для шкіл відкрилася попередня реєстрація на програму з організації мовних таборів GoCamp 2020

Провідник по сайту  »   » Стартувало ЗНО-2020

Стартувало ЗНО-2020


25 червня 2020 року  тестуванням з математики розпочалася основна сесія ЗНО-2020. Сьогодні в Дубровиці працює один пункт тестування – Дубровицький НВК «Ліцей-школа», роботу якого забезпечують 53 педагоги в якості персоналу, керівник та заступник керівника пункту тестування, уповноважена особа від Львівського ЦОЯО. Учасниками тестування стали 318 випускників закладів освіти Дубровицького та Зарічненського районів. Пункт тестування  з огляду на карантинні заходи забезпечено всіма протиепідеміологічними засобами, проведено температурний скринінг персоналу та учасників тестування, працює медичний персонал.  Забезпечено організоване підвезення учнів до пункту тестування шкільними автобусами.

Бажаємо успіхів учасникам ЗНО-2020!

Упевненого старту всім !


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

  • Переглядів: 274
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9