Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

УВАГА КАРАНТИН!!!


 



5 РЕЧЕЙ ПРО КОРОНАВІРУС, ЯКІ ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ – МОН ТА МОЗ ДАЮТЬ РОЗ’ЯСНЕННЯ


НУШ

Наш канал


 


09  січня  2020 року у районному Будинку культури відбувся районний  етнофестиваль «Вифлеємська зірка», в якому взяли участь учні із 16 закладів освіти району



 



Нагородження спортсменів Дубровицького району за результатами 2019 року



 



Фестиваль педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість».

Зверніть увагу


 



Про внесення змін до наказу від 16.09.2019 №22-к “Про створення атестаційної комісії в управлінні освіти, молоді та спорту РДА»



 



Розпорядження голови Дубровицької РДА про організацію обліку дітей шкільного віку та учнів на території Дубровицького району



 



Для шкіл відкрилася попередня реєстрація на програму з організації мовних таборів GoCamp 2020

Провідник по сайту  »   » Надія Дубровиччини 2020

Надія Дубровиччини 2020


 

Шановна освітянська спільното !


Закінчується ще один навчальний рік, рік який увійде в історію як непростий , який вніс  свої корективи  до організації  освітнього  процесу у закладах освіти  у зв’язку із запровадженням карантину на території усієї країни. Сьогодні всі ми працюємо і вчимося на відстані один від другого, в онлайн-режимі та в медіапросторі. Однак це не може завадити нам підсумувати  результати інтелектуальної,  творчої праці наших вихованців, їх наставників. 2019-2020 навчальний рік загалом був успішним для освітян району, адже до освітянських надбань долучено три звання лауреатів обласного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020», Сварицевицький ОЗЗСО став центром зустрічі педагогів Дубровицького, Зарічненського, Березнівського, Сарненського, Рівненського районів, міста Вараш, Станично-Луганського району Луганської області, Столінського району Республіки Білорусь на фестивалі педагогічної творчості «Інновація. Пошук. Досвід», чисельні візити педагогів на обласні та білоруські форуми, на яких педагогами району презентовано досвід   упровадження ідей нової української школи. Нинішній навчальний рік для освіти району – ще один крок вперед у розбудові нової української школи заради майбутнього, адже він приніс нові перемоги  учням, які стали учасниками інтелектуальних та творчих конкурсів, змагань, турнірів обласного та всеукраїнського рівнів.

Учнівськими командами закладів освіти району  спільно з громадами здобуто 38 призових місць в обласних олімпіадах .

Найкраще представили район на обласному рівні команди    школярів:    

Дубровицького  навчально-виховного комплексу  «Ліцей –школа», яка виборола 18 призових місць в обласних олімпіадах : 7других : Кушнір Олександр з інформатики та  фізики, Петровець Іван з інформатики та з інформаційних технологій, Коржик Андрій з інформаційних технологій, Швед Анастасія та  Климчук Софія з хімії; 11 третіх : Гайдиш Владислав з інформатики, Черпак Іван з історії, Колода Яна та Дубінець Яна з української мови та літератури,  Швед Анастасія з біології та з екології, Кренько Назарій з англійської мови, Делідон Ірина з екології та хімії, Мосійчук Микола та Кренько Богдана з хімії ;


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Селецького ЗЗСО І – ІІІ ступенів імені Олега Ващишина – 8 призових місць: 1 перше: Дергільова Ольга з російської мови та літератури; 3 других : Адамчук Антон з інформатики, Адамчук Ілля з математики, Стасько Тарас з російської мови та літератури;

4 третіх : Адамчук Ілля з інформатики та географії, Воробей Максим з історії, Панько Максим з інформаційних технологій ;


 

 

 

 

 


Дубровицької ЗОШ  І-ІІІ ступенів  № 2 : 7 призових місць :1 друге: Воробйов Віктор з біології, 6 третіх –Герасимчук Ірина з правознавства та з англійської мови, Котяш Олеся з української мови та літератури, Придюк Любомир з географії, Грезенталь Валентин з біології, Зданевич Іванна з російської мови та літератури.  




Абрамович Н.М. та Придюк Любомир

 


Дука С.В. та Герасимчук Ірина

 


Дунчич Н.І. та Зданевич Іванна

 


Карпович І.А та Котяш Олеся


 


Кудра І.М. та Герасимчук Ірина

 


Пікнер О.Г. та Воробйов Віктор

 


Пікнер О.Г. та Грезенталь Валентин

 


 Пікнер О.Г. та Лясковець Марина


 



По 1 призовому місцю в обласних предметних олімпіадах принесли району  вихованці Орв’яницького (Красько Вікторія – І місце з обслуговуючої праці), Колківського ( Молчанович Анастасія  – ІІІ місце з російської мови та літератури), Сварицевицького (Степанович Юлія – ІІІ місце з географії) закладів загальної середньої освіти, Висоцької (Мосійчук Тетяна – ІІІ місце з німецької мови) та Крупівської (Придюк Вероніка – ІІІ місце з української мови та літератури) загальноосвітніх  шкіл.


 

Красько Вікторія



Степанович Юлія

 


Придюк Вероніка

 



Два учні – Швед Анастасія із Дубровицького НВК «Ліцей-школа» та Адамчук Ілля із Селецького ЗЗСО І – ІІІ ступенів імені О.Ващишина - здобули по три призових місця , троє учнів – Кушнір Олександр,  Делідон Ірина, Петровець Іван з Дубровицького НВК «Ліцей-школа»  - по 2 призових місця в обласних предметних олімпіадах.  

За рейтингом призових місць в обласному турі предметних олімпіад  учнівські команди Дубровицького району посіли 5 місце серед районів та 8 місце серед усіх команд-учасників олімпіад.

Учнівська команда Дубровицького НВК «Ліцей-школа» в складі   Васькевич Марії, Мунько Світлани, Полюхович Каріни, Савченко Поліни, Соцкової Вероніки здобули  ІІІ місце в обласному турнірі юних географів.


 



Юні науковці закладів освіти завоювали 8 призових місць в обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук : ІІ місце - Дергільова Ольга (Селецький ЗЗСО І – ІІІ ступенів імені О.Ващишина), 7 третіх – Прокопчук Станіслав (Туменський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів - ДНЗ»), Лясковець Марина (Дубровицька ЗОШ І – ІІІ ступенів № 2), Делідон Ірина, Земляна Олександра, Швед Анастасія, Соцкова Вероніка, Васькевич Марія (Дубровицький НВК «Ліцей-школа»).


 

Берестень Т.І. та Прокопчук Станіслав


 

 

Успішним був навчальний рік і для юних літературознавців:

 Гайдиш Ангеліни із Залузького ЗЗСО І – ІІІ ступенів, Олещук Ольги з Колківського ЗЗСО І – ІІІ ступенів, Котяш Олесі з Дубровицької ЗОШ І – ІІІ ступенів № 2, які долучили до літопису учнівських перемог три  третіх  місця в обласному літературному конкурсі імені Тараса Шевченка;


Калюха Ярослава з Берестівського ЗЗСО І – ІІІ ступенів, який здобув І місце в обласному літературному конкурсі «Перло многоцінне» та перемогу у всеукраїнському конкурсі есе Київського Національного економічного університету імені Вадима Гетьмана;


 

Калюх Ярослав,  Берестівський ЗЗСО І – ІІІ ступенів



учнів Туменського НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів -ДНЗ» Прокопчук Каріни та Бензюк Тетяни, які здобули І-ші місця,  Юрчука Миколи, який здобув ІІ місце в обласному літературному конкурсі «Перло многоцінне».




Прокопчук Каріна



Бензюк Тетяна

 

 

 Юрчук Микола


Третій  рік поспіль яскраво сяє «математична зірочка» Поліни Мельник з Велюнського ЗЗСО І – ІІІ ступенів імені Олександра Ярмоліча, яка цьогоріч стала переможцем обласного, призером національного фіналів Міжнародного математичного конкурсу з усного рахунку «Прангліміне-2020» у своїй віковій категорії.



 




Учнями закладів освіти району, Миляцької та Висоцької територіальних громад здобуті перемоги у творчих художніх, екологічних заочних проєктах та конкурсах.

До літопису учнівських перемог в інтелектуальних конкурсах 2019-2020 н.р. вписано:

  • 22 призових місця в творчих конкурсах обласного та 2 у конкурсах всеукраїнського рівнів вихованців Центру позашкільної освіти ;
  • понад 20 призових місць в обласних та всеукраїнських конкурсах та акціях еколого-натуралістичного спрямування ;
  • Більше 150-ти призових місць вихованців Сварицевицького ОЗЗСО І – ІІІ ступенів в онлайн-олімпіадах з предметів початковї , основної та старшої школи;
  • Понад 20 золотих, срібних, бронзових сертифікатів учасників Конкурсу з англійської мови  «Гринвіч» та Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник» , безліч «відмінних» та «хороших» результатів учнів закладів освіти району, ОТГ у заочних всеукраїнських та міжнародних конкурсах фізико-математичного, природничого («Левеня», «Кенгуру», «Колосок»), мовно-літературного та правничого ( «Патріот», «Санфлауер», «Геліантус», «Лелека» та ін..) спрямування.

 

        Кожна перемога учня – результат спільної  системної, наполегливої праці педагогів і батьків, їх вміння підтримати талант та створити комфортні умови для розвитку та самовдосконалення дитини .

Ми пишаємося Вами, шановні освітяни.

За систематичну роботу з обдарованою учнівською молоддю, відкриття дитячих талантів,  підготовку   призерів обласних  та всеукраїнських інтелектуальних, творчих конкурсів  висловлюємо  щиру подяку педагогам :

Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей-школа» (директор Кушнір В.В.) : учителю хімії  Ремезюк Тамілі Валеріївні, учителю інформаційних технологій та інформатики   Паламарчуку Юрію Степановичу, учителю біології та екології Пінчук Наталії Миколаївні,  учителю історії Боковцю В’ячеславу Миколайовичу,учителю фізики Кушніру Володимиру Володимировичу, учителю української мови та літератури Матвійчук Тамарі Яківні, учителю англійської мови Хрипті Алевтині Михайлівні, практичному психологу Євпак Любові Григорівні, учителю історії Клюйко Жанні Олександрівні, вчителю географії Батан Олені Георгіївні, заступникам директора Білотіл Галині Іванівні та Кренько Вікторії Іванівні ;

 Дубровицької ЗОШ  І – ІІІ ступенів № 2 (директор Клюйко В.М.): учителю  правознавства Дуці Сергію Вікторовичу, учителю географії Абрамович Ніні Миколаївні, учителю зарубіжної літератури та російської мови Дунчич Ніні Іванівні, учителю української мови та літератури Карпович Ірині Андріївні, учителю англійської мови Кудрі Ірині Миколаївні, учителю біології Пікнеру Олександру Георгійовичу;

Орв’яницького ЗЗСО І – ІІІ ступенів (директор Буткевич А.І.) : учителю обслуговуючої праці Буткевич Олені Іванівні;

Колківського ЗЗСО І – ІІІ ступенів (директор Покидько П.Д.): учителю зарубіжної літератури та російської мови Корінь Наталії Анатоліївні, учителю української мови та літератури Андрієвській Тетяні Михайлівні;

Висоцької ЗОШ І – ІІІ ступенів (директор Креденсир В.П.) : учителю німецької мови Щур Марії Юріївні;

Селецького ЗЗСО І – ІІІ ступенів імені Олега Ващишина (директор Тилевний І.М.): учителям зарубіжної літератури та російської мови Подольській Вірі Михайлівні, Такун Людмилі Іванівні, учителю географії Дворак Юлії Миколаївні, учителю математики, інформатики, інформаційних технологій  Ракович Мирославі Олександрівні,  учителю обслуговуючої праці Черпак Людмилі Миколаївні, учителю історії Хомич Людмилі Михайлівні;

 

Сварицевицького ОЗЗСО І – ІІІ ступенів (директор Полюхович О.М.): учителю географії Грицюк Валентині Григорівні;


 


Крупівської ЗОШ  І – ІІ ступенів  (директор Кот Г.І.) учителю української мови та літератури Пришко Віті Федорівні;

Залузького ЗЗСО І – ІІІ ступенів (директор Котяш Л.М) : учителю української мови та літератури Котяш Ларисі Опанасівні;

Берестівського ЗЗСО І – ІІІ ступенів (директор Климчук С.Т.) : учителю української мови та літератури Твердун Вікторії Олександрівні;

Туменського НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів - ДНЗ» (директор Гузич Т.Д.) : вчителю інформатики Берестень Тетяні Іванівні, вчителям української мови та літератури Дерачиць Ірині Миколаївні та Дерачиць Надії Михайлівні;


 

Дерачиць Ірина Миколаївна

 

Дерачиць Надія Михайлівна


Велюнського ЗЗСО І – ІІІ ступенів імені О.Ярмоліча (директор Охмак С.О.): вчителю  Мельник Наталії Миколаїні

та усім педагогам закладів освіти Дубровиччини, які були поряд, відкривали і плекали  юні таланти,  разом з учнями та  їх батьками йшли до нових перемог !

Складаємо  щиру вдячність районній владі, депутатам Верховної ради України та Рівненської обласної ради, усім небайдужим людям, які морально і фінансово підтримують  наших талановитих дітей та вчителів-новаторів закладів освіти .

Із метою морального заохочення та  матеріальної  підтримки обдарованих учнів, які своїми результатами у навчанні засвідчили високий рівень освіти в районі на обласному та всеукраїнському рівнях,    преміями  голови Дубровицької районної державної адміністрації Олександра ГУЗИЧА та голови районної ради Миколи КУХАРЦЯ нагороджено:

Дергільову  Ольгу  Олександрівну, ученицю  Селецького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Олега Ващишина за І місце в обласній олімпіаді з російської мови та літератури, ІІ місце в обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН у секції «Педагогіка»;

Красько Вікторію  Вікторівну, ученицю  Орв’яницького закладу загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів, за І місце в обласній олімпіаді з обслуговуючої праці ;

Мельник Поліну Петрівну , ученицю  Велюнського закладу загальної сереньої освіти І – ІІІ ступенів імені Олександра Ярмоліча за перемогу в  обласному, ІІ місце в національному етапах Міжнародних  змагань з усного рахунку «Прангліміне-2020» .

         

 

 

 

 


 

 

 

 



 

За високі показники в інтелектуальних конкурсах преміями депутата Верховної ради України В.Н.М’ялика, які вручив помічник депутата В.П.Кузін, нагороджені учні :

Дубровицького НВК «Ліцей-школа»

 

        Швед Анастасія Володимирівна, за :

  • ІІІ місце в обласній олімпіаді з біології;
  • ІІІ місце в обласній олімпіаді з екології ;
  • ІІ місце в обласній олімпіаді з хімії ;
  • ІІІ місце в обласному конкурсі-захисті робіт МАН в секції «аграрні науки»;

 

        Делідон Ірина Григорівна, за :

  • ІІІ місце в обласній олімпіаді з екології ;
  • ІІІ місце в обласній олімпіаді з хімії;
  • ІІІ місце в обласному конкурсі-захисті робіт МАН в секції «хімія»;

 

        Кушнір Олександр Володимирович, за:

  • ІІ місце в обласній олімпіаді з інформатики;
  • ІІ місце в обласній олімпіаді з фізики;

 

          Петровець Іван Леонідович, за

  • ІІ місце в обласній олімпіаді з інформатики;
  • ІІ місце в обласній олімпіаді з інформаційних технологій ;

 

 

 


 

учні Селецького ЗЗСО І – ІІІ ступенів імені Олега Ващишина :

 

Адамчук Ілля Іванович, за

  • ІІІ місце в обласній олімпіаді з інформатики;
  • ІІІ місце в обласній олімпіаді з укр.. мови та літератури;
  • ІІ місце в обласній олімпіаді з математики;

 

Дергільова Ольга Олександрівна, за

  • І місце в обласній олімпіаді з російської мови та літератури;
  • ІІ місце в обласному конкурсі-захисті робіт МАН в секції «педагогіка».

 

 

Високі показники юних спортсменів відзначені преміями депутатів обласної ради В.М.Суховича та М.І.Лобчука , якими нагороджені учні :

Маркевич Тарас Олегович, Дубровицький НВК  «Ліцей-школа», Чемпіон світу та України з бойового самбо;


 



Дем’янець Родіон Анатолійович, Мочулищенський ЗЗСО І – ІІІ ступенів, чемпіон України з бойового самбо;


 


Опанасик Марія Сергіївна, Висоцька ЗОШ І – ІІІ ступенів, за :

  • ІІ місце – з бігу на дистанції 800 м. з легкої атлетики обласної    Спартакіади школярів
  • ІІ місце — з естафетного бігу4х100м. з легкої атлетики обласної    Спартакіади школярів
  • ІІІ місце – із стрибків у довжину з легкої атлетики обласної  Спартакіади школярів
  • ІІІ місце — з естафетного бігу4х100м. з легкої атлетики обласної    Спартакіади школярів
  • І місце – з бігу на дистанції 1000 м. з легкоатлетичного кросу обласної Спартакіади школярів
  • ІІІ місце в чемпіонаті області з баскетболу 3х3 серед дівчат;



 



Ляшко Катерина Юріївна, Осівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів - ДНЗ», за :

  • ІІ місце — з естафетного бігу4х100м. з легкої атлетики обласної    Спартакіади школярів
  • ІІІ місце — з естафетного бігу4х100м. з легкої атлетики  обласної    Спартакіади школярів
  • І місце – у підніманні тулуба в сід лежачи «Старти надій» обласної Спартакіади школярів
  • ІІ місце – із стрибків у довжину «Старти надій» обласної Спартакіади школярів
  • ІІ місце – з бігу на дистанції 60 м. «Старти надій» обласної Спартакіади школярів;


 


 

Євсович Аня Валентинівна, КЗ «Перебродівський НВК «ЗОШ І – ІІІ мступенів - ДНЗ» Миляцької сільської ради , за :

- ІІ місце – в обласних змаганнях з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» серед дівчат 2005-2006 років

- ІІ місце – у чемпіонаті області з футзалу серед дівчат 2004-2005 р.н.

- ІІ місце – у чемпіонаті області з футзалу серед дівчат 2005-2006 р.н.

- ІІІ місце – у чемпіонаті області з футболу серед дівчат 2003 р.н. і молодші

- Участь у  чемпіонаті України з футболу серед дівчат 2005-2006 р.н., де отримала нагороду  в номінації «Кращий бомбардир» чемпіонату;

 

 



Пінчук Кароліна Петрівна, Берестівський ЗЗСО І – ІІІ ступенів, за :

- І місце в обласних змаганнях з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» серед дівчат 2006-2007 р.н.

- участь у  чемпіонаті України з футболу серед дівчат 2006-2007 р.н.



 


По праву здобули цьогоріч премію «Інтелект» благодійного фонду В.П.Яніцького «Наш край» учні Коржик Андрій Іванович (Дубровицький НВК «Ліцей-школа», ІІ місце в обласній олімпіаді з інформаційних технологій), Стасько Тарас Сергійович(Селецький ЗЗСО І – ІІІ ступенів імені О.Ващишина, ІІ місце в обласній олімпіаді з російської мови та літератури), Воробйов Віктор Сергійович(Дубровицька ЗОШ І – ІІІ ступенів № 2, ІІ місце в обласній олімпіаді з біології), яка буде вручена 1 вересня 2020 року.





В добру путь, 2019-2020 навчальний рік з його ітелектуальними, творчими та спортивними вершинами, долученими до учнівського золотого фонду  «Надія Дубровиччини-2020» !

Нехай плідною буде наша спільна праця заради майбутнього !

  • Переглядів: 543
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9