Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

УВАГА КАРАНТИН!!!


 5 РЕЧЕЙ ПРО КОРОНАВІРУС, ЯКІ ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ – МОН ТА МОЗ ДАЮТЬ РОЗ’ЯСНЕННЯ


НУШ

Наш канал


 


09  січня  2020 року у районному Будинку культури відбувся районний  етнофестиваль «Вифлеємська зірка», в якому взяли участь учні із 16 закладів освіти району Нагородження спортсменів Дубровицького району за результатами 2019 року Фестиваль педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість».

Зверніть увагу


 Про внесення змін до наказу від 16.09.2019 №22-к “Про створення атестаційної комісії в управлінні освіти, молоді та спорту РДА» Розпорядження голови Дубровицької РДА про організацію обліку дітей шкільного віку та учнів на території Дубровицького району 

Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи «Дубровицький інклюзивно-ресурсний центр» Дубровицької районної ради Рівненської області

Провідник по сайту  »   » ЗА ДОСВІДОМ - ДО ОПОРНОГО ЗАКЛАДУ

ЗА ДОСВІДОМ - ДО ОПОРНОГО ЗАКЛАДУ

11 березня 2020 року керівники  комунальних закладів Миляцької та  Висоцької сільських рад на чолі з начальником відділу освіти Ніною  Стасюк, головами громад Хлебовичем Ф.Ф. та Гурою Л.Ф. завітали до Сварицевицького ОЗЗСО з метою вивчення досвіду роботи з питань створення опорного закладу.

У ході  візиту гості відвідали Озерську, Лісівську та Зеленську філії  Сварицевицького ОЗЗСО. Олена Полюхович – директор Сварицевицького ОЗЗСО  провела екскурсію, у ході якої гості змогли ознайомитись із матеріально-технічним забезпеченням опорного закладу.

Під час зустрічі за круглим столом  Олена Михайлівна та керівники філій поділилися  досягненнями у своїй роботі, розповіли, як змінилися їх заклади за цей період, з якими  труднощами їм довелось зустрітись, обмінятися думками та обговорити всі ризики та переваги створення опорного закладу.

На завершення зустрічі Ніна Стасюк – начальник відділу освіти, подякувала усім присутнім за роботу та наголосила, що опорна школа – це не лише зміна статусу чи назви,  а й зміна структури, що це добрий інструмент покращення якості освіти та більш ефективного використання коштів.
 

 

 


 

 

 

 

 

 

  • Переглядів: 307
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9