Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

УВАГА КАРАНТИН!!!


 5 РЕЧЕЙ ПРО КОРОНАВІРУС, ЯКІ ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ – МОН ТА МОЗ ДАЮТЬ РОЗ’ЯСНЕННЯ


НУШ

Наш канал


 


09  січня  2020 року у районному Будинку культури відбувся районний  етнофестиваль «Вифлеємська зірка», в якому взяли участь учні із 16 закладів освіти району Нагородження спортсменів Дубровицького району за результатами 2019 року Фестиваль педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість».

Зверніть увагу


 Про внесення змін до наказу від 16.09.2019 №22-к “Про створення атестаційної комісії в управлінні освіти, молоді та спорту РДА» Розпорядження голови Дубровицької РДА про організацію обліку дітей шкільного віку та учнів на території Дубровицького району 

Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи «Дубровицький інклюзивно-ресурсний центр» Дубровицької районної ради Рівненської області

Провідник по сайту  »   » І знову – вчителі НУШ!

І знову – вчителі НУШ!

      5–6 березня на базі Дубровицької ЗОШ І – ІІІ ступенів  №1  відбувся  семінар вчителів початкових класів в рамках методичної майстерні вчителя Новопечерської      школи міста Києва,  вчителя – методиста  Оксани Хомич.

Мета заходу – підвищення професійної компетентності вчителів у контексті реалізації завдань НУШ. Учасниками майстер-класу стали 102 вчителі району, Висоцької та Миляцької ОТГ.  В процесі інтерактивного спілкування  вчителі засвоїли рекомендації щодо  практичного втілення  технологій «Щоденні 5», «Щоденні 3» та по  формувальному оцінюванню.

        Зустріч пройшла в цікавій пізнавальній атмосфері.

Майстер-клас   Оксани Хомич  був плідним, що надало нашим вчителям нових сил та натхнення  в реалізації  ідей НУШ. Сподіваємось, що навчання для наших маленьких здобувачів освіти стане змістовніше, цікавіше, а результати - вищими. Корисний досвід та позитивні емоції були невід’ємною частиною цього заходу. Схвальні відгуки про захід та побажання  наступних зустрічей учасники висловлювали усно та в анкетах зворотнього зв’язку.

 Міцного здоров’я  та  наснаги у подальшій трудовій діяльності Вам, пані Оксано!  До  нових  зустрічей! 

 

 

 

 

  • Переглядів: 103
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9