Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

НУШ

Наш канал


 


09  січня  2020 року у районному Будинку культури відбувся районний  етнофестиваль «Вифлеємська зірка», в якому взяли участь учні із 16 закладів освіти району Нагородження спортсменів Дубровицького району за результатами 2019 року Фестиваль педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість».

Зверніть увагу


 Розпорядження голови Дубровицької РДА про організацію обліку дітей шкільного віку та учнів на території Дубровицького району 

Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи «Дубровицький інклюзивно-ресурсний центр» Дубровицької районної ради Рівненської області Для шкіл відкрилася попередня реєстрація на програму з організації мовних таборів GoCamp 2020

Провідник по сайту  »   » Соціалізація дітей дошкільного віку у сучасному освітньому просторі

Соціалізація дітей дошкільного віку у сучасному освітньому просторі

         Соціалізація дітей дошкільного віку у сучасному освітньому просторі - це одна з актуальних тем, яка обговорювалася сьогодні, 14 лютого  2020 року, в ході роботи  районного методичного об’єднання вихователів старших груп, в т.ч. вихователів груп короткотривалого перебування, закладів дошкільної освіти району та об’єднаних територіальних громад.

         Питання «Форми та методи формування соціального досвіду дітей старшого дошкільного віку в умовах сучасного дошкільного закладу» висвітлила вихователь Дубровицького закладу дошкільної освіти №1 «Теремок» Твердун Людмила Юріївна.

         Вихователі  закладу підготували презентацію  на тему «Соціалізація дітей старшого дошкільного віку в умовах сучасного дошкільного закладу».

         Керівник  методичного об’єднання, вихователь Дубровицького ЗДО №1 Семенчук Тетяна Леонідівна акцентувала увагу присутніх на ролі  педагога  у соціально – моральному вихованні дітей дошкільного віку.            

        Тренінг для вихователів провела практичний психолог цього ж закладу  Жакун Оксана Миколаївна.

         Цікавою і змістовною була презентація  закладу дошкільної освіти №5 «Світлячок».  Вихователь Ярошевич Антоніна Андріївна  у доступній формі розповідала колегам про сучасні  форми  роботи  з  родиною  щодо формування родинно-побутової та соціально-комунікативної компетенції  дітей старшого дошкільного віку відповідно до програми «Впевнений старт».                 

          Методист райметодкабінету Легка Л.В. надала методичні  рекомендації  щодо  виховання  соціально – компетентного     майбутнього  першокласника  Нової  української  школи, забезпечення співпраці дошкільної і початкової ланок освіти та привернення особливої уваги працівників закладів дошкільної освіти до забезпечення комфортних умов адаптації дітей із родин учасннків АТО, ознайомила з листом МОН від 12.12.2019 №1/9-766 "Щодо комунікації з дітьми дошкільного віку з родин учасників ООС/АТО, внутрішньо переміщених осіб та організації взаємодії з їхніми батьками" та надала інформацію про впровадження міжнародних проектів та програм у сфері дошкільної освіти в 2019-2020 н. р.: парціальної програми соціальної та фінансової освіти дітей від 3 до 6 років «Афлатот» та  «Безмежннй світ гри з LЕGО», мета якої – розкриття та розвиток внутрішнього потенціалу кожної дитини, формування її цілісного світогляду та збагачення ігрового досвіду засобами конструктора LЕGО.

                                              

                                                        Любов ЛЕГКА,  методист райметодкабінету.  

  

 

                                                                

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Переглядів: 41
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9