Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

Зверніть увагу


 Банк даних осіб не прийнятих на роботу станом на 05.09.2020 року Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої та  позашкільної освіти Дубровиччини у 2019 - 2020 навчальному році та пріоритетні завдання на 2020 - 2021 навчальний рік Про внесення змін до наказу від 16.09.2019 №22-к “Про створення атестаційної комісії в управлінні освіти, молоді та спорту РДА»

УВАГА КАРАНТИН!!!


 5 РЕЧЕЙ ПРО КОРОНАВІРУС, ЯКІ ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ – МОН ТА МОЗ ДАЮТЬ РОЗ’ЯСНЕННЯ


НУШ

Наш канал


 


09  січня  2020 року у районному Будинку культури відбувся районний  етнофестиваль «Вифлеємська зірка», в якому взяли участь учні із 16 закладів освіти району Нагородження спортсменів Дубровицького району за результатами 2019 року Фестиваль педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість».

Провідник по сайту  »   » інструктивно-методична  нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи

інструктивно-методична  нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи

14 січня 2020 року відбулася інструктивно-методична  нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти району та територіальних громад, на якій розглядались питання організації підвищення кваліфікації педпрацівників у 2020 році,  підготовки до фестивалю –панорами інноваційних ідей та ХVІІ районного конкурсу-ярмарку педагогічної творчості, упровадження в практику роботи закладів нових технологій навчання, створення  бази інноваційної діяльності педагогів та педагогічного досвіду. На нараді підсумовано результати районного туру всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та конкурсу-захисту  науково-дослідницьких робіт МАН,опрацьовано нормативну базу щодо підготовки та організації ЗНО-2020. 

 

 

 

  • Переглядів: 1 373
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9