Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

УВАГА КАРАНТИН!!!


 



5 РЕЧЕЙ ПРО КОРОНАВІРУС, ЯКІ ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ – МОН ТА МОЗ ДАЮТЬ РОЗ’ЯСНЕННЯ


НУШ

Наш канал


 


09  січня  2020 року у районному Будинку культури відбувся районний  етнофестиваль «Вифлеємська зірка», в якому взяли участь учні із 16 закладів освіти району



 



Нагородження спортсменів Дубровицького району за результатами 2019 року



 



Фестиваль педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість».

Зверніть увагу


 



Про внесення змін до наказу від 16.09.2019 №22-к “Про створення атестаційної комісії в управлінні освіти, молоді та спорту РДА»



 



Розпорядження голови Дубровицької РДА про організацію обліку дітей шкільного віку та учнів на території Дубровицького району



 



Для шкіл відкрилася попередня реєстрація на програму з організації мовних таборів GoCamp 2020

Провідник по сайту  »   » Вітаємо переможців районного етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови !

Вітаємо переможців районного етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови !

Вітаємо

переможців районного етапу 

Всеукраїнської олімпіади з англійської мови !


02 грудня 2019 року на базі Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей-школа» відбувся районний етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови серед учнів 8-11 класів 58 учасників мали змогу перевірити свої знання з аудіювання, читання, говоріння та письма.

Переможцями стали:

8 клас

І місце

Матвієнко Дарина – Дубровицький НВК «Ліцей-школа»

ІІ місце

Тушич Анастасія – Бережківська ЗОШ

Семенчук Юлія – Дубровицький НВК «Ліцей-школа»

Котяш Ангеліна – Залузький НВК

ІІІ місце

Дячук Софія – Велюнський НВК

Шибанова Марія – Дубровицька ЗОШ №2

Клюйко Артем – Берестівський НВК

Жмура Максим – Колківський НВК

9 клас

І місце

Герасимчук Ірина – Дубровицька ЗОШ №2

ІІ місце

Захарчук Андрій  – Дубровицький НВК «Ліцей-школа»

Кибук Олександр – Дубровицький НВК «Ліцей-школа»

ІІІ місце

Стасько Тарас – Селецький НВК

Олексієвець Валерія – Бережківська ЗОШ

Ковальська Анна– Дубровицький НВК «Ліцей-школа»

Калюх Павло – Колківський НВК

Книгиницька Мар`яна  - Дубровицька ЗОШ №1

10клас

І місце

Кренько Назарій – Дубровицький НВК «Ліцей-школа»

ІІ місце

Осецька Ярослава –  Дубровицький НВК «Ліцей-школа»

ІІІ місце

Клюйко Софія – Дубровицький НВК «Ліцей-школа»

Діжурко Аліна – Дубровицька ЗОШ №2

Ус Аліна – Бережницький НВК

Дергільова Ольга – Селецький НВК

Молчанович Анастасія – Колківський НВК

11 клас

І місце

Гайдиш Владислав – Дубровицький НВК «Ліцей-школа»

ІІ місце

Адамчук Ілля – Селецький НВК

Орленко Соломія – Дубровицька ЗОШ №2

ІІІ місце

Фурсович Наталія  – Берестівський НВК

Воробей Тетяна – Дубровицька ЗОШ №1

Красько Ярослава – Орв`яницький НВК


Щиро дякуємо переможцям, учасникам, учителям, які підготували учнів до олімпіади та членам журі за плідну й ефективну роботу!





  • Переглядів: 525
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9