Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

УВАГА КАРАНТИН!!!


 5 РЕЧЕЙ ПРО КОРОНАВІРУС, ЯКІ ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ – МОН ТА МОЗ ДАЮТЬ РОЗ’ЯСНЕННЯ


НУШ

Наш канал


 


09  січня  2020 року у районному Будинку культури відбувся районний  етнофестиваль «Вифлеємська зірка», в якому взяли участь учні із 16 закладів освіти району Нагородження спортсменів Дубровицького району за результатами 2019 року Фестиваль педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість».

Зверніть увагу


 Про внесення змін до наказу від 16.09.2019 №22-к “Про створення атестаційної комісії в управлінні освіти, молоді та спорту РДА» Розпорядження голови Дубровицької РДА про організацію обліку дітей шкільного віку та учнів на території Дубровицького району Для шкіл відкрилася попередня реєстрація на програму з організації мовних таборів GoCamp 2020

Провідник по сайту  »   » Стартував всеукраїнський конкурс «Учитель року-2020»

Стартував всеукраїнський конкурс «Учитель року-2020»

28-29 листопада 2019 року у Дубровицькому навчально-виховному комплексі «Ліцей-школа» пройшов перший  (зональний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2020» у номінації «зарубіжна література», учасниками якого стали учителі з Берестівського (Іванна Борщ), Колківського (Віта Яцута), Мочулищенського (Тамара Позняк), Сварицевицького (Галина Киркевич) навчально-виховних комплексів, Висоцької (Ірина Мосійчук) та Дубровицької № 2 (Мирослава Перішко) загальноосвітніх шкіл. Журі зонального туру у складі Білотіл Г.І. з Дубровицького НВК «Ліцей-школа», Таборовець Т.Ф., завідувача РМК, Белелі Ж.П. з Селецького НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів - ДНЗ» імені О.Ващишина, Белелі С.Й. з Людинської ЗОШ І – ІІІ ступенів імені К.Хомич, під керівництвом  Лавренчука В.П., завідувача кафедри суспільно-гуманітарних дисциплін Рівненського ОІППО, упродовж двох напружених днів оцінювало професійну майстерність педагогів у п’яти конкурсних випробуваннях : «комп’ютерне тестування», «методичний практикум», «практична робота»,   «майстер-клас»,  «урок».

Щиро вітаємо з перемогою у зональному турі конкурсу

Киркевич Галину Василівну,вчителя зарубіжної літератури Сварицевицького НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів  - ДНЗ»,

та лауреатів конкурсу :

Мосійчук Ірину Антонівну з Висоцької ЗОШ І – ІІІ ступенів,

Борщ Іванну Іванівну з Берестівського НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів - ДНЗ»!

Висловлюємо щиру подяку усім учасникам професійних змагань, журі конкурсу, дирекції Дубровицького НВК «Ліцей-школа» за створення комфортних умов та  підтримку конкурсантів.

                              Успіхів та нових перемог!

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Переглядів: 384
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9