Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

НУШ

Наш канал


 Виступ учнів на святі підняття прапора 

Відео-презентація НУШ Сварицевицького НВК


Зверніть увагу


 Для шкіл відкрилася попередня реєстрація на програму з організації мовних таборів GoCamp 2020 

Банк даних осіб не прийнятих на роботу Уповноважені особи  з питань протидії булінгу по закладах загальної середньої освіти

Анонс спортивних подій


06 грудня. Турнір з баскетболу серед учнів 5-7 класів пам’яті воїна АТО І.Борсука. Спортзал Лютинської  ЗОШ І-ІІІст. Початок 11.00.


06 грудня. Кубок з футзалу серед юнаків пам’яті воїна АТО Ю.Сокола. Спортзал Людинської  ЗОШ І-ІІІст. Початок 10.00.


07 – 08грудня. Відкритий чемпіонат Дубровицького району з боксу серед юнаків. Зал боксу. Початок 16.00 (субота), 11.00 (неділя).


08 грудня. Кубок району з волейболу серед чоловіків. Спортзал Дубровицького НВК. Початок 10.00.


Провідник по сайту  »   » Нові технології у новій школі

Нові технології у новій школі

Відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс авторських програм практичних психологів та соціальних педагогів «Нові технології у новій школі», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 31 травня 2018 року за №555, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 26 червня 2018 року за №744/32196, Положення про управління освіти, молоді та 1 спорту Дубровицької районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови Дубровицької районної державної адміністрації від 28 лютого 2019 №63, на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 02 серпня 2019 року №1052 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів та соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у номінації «Корекційно-розвиткові програми», на виконання наказу управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації від 08 листопада 2019 року №438 «Про проведення II етапу Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у номінації «Корекційно- розвиткові програми», з метою виявлення та поширення кращого досвіду

НАКАЗУЮ:

1.Провести до 10 грудня 2019 року І етап Всеукраїнського конкурсу аварських програм практичних психологів та соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у номінації «Корекційно-розвиткові програми».


 


 

 

 

  • Переглядів: 91
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9