Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

Зверніть увагу


 



Банк даних осіб не прийнятих на роботу станом на 05.09.2020 року



 



Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої та  позашкільної освіти Дубровиччини у 2019 - 2020 навчальному році та пріоритетні завдання на 2020 - 2021 навчальний рік



 



Про внесення змін до наказу від 16.09.2019 №22-к “Про створення атестаційної комісії в управлінні освіти, молоді та спорту РДА»

УВАГА КАРАНТИН!!!


 



5 РЕЧЕЙ ПРО КОРОНАВІРУС, ЯКІ ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ – МОН ТА МОЗ ДАЮТЬ РОЗ’ЯСНЕННЯ


НУШ

Наш канал


 


09  січня  2020 року у районному Будинку культури відбувся районний  етнофестиваль «Вифлеємська зірка», в якому взяли участь учні із 16 закладів освіти району



 



Нагородження спортсменів Дубровицького району за результатами 2019 року



 



Фестиваль педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість».

Провідник по сайту  »   » Переможці конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Переможці конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Переможці

конкурсу з української мови імені Петра Яцика

19 листопада 2019 року  50 учнів  3-4 класів і 135 учнів 5-11 класів  взяли участь у  районному етапі XХ  Міжнародного  конкурсу з української мови імені Петра Яцика.  

Вітаємо переможців!

3 клас

 

І місце –  Мельник  Поліна, Велюнський НВК « ЗОШ І– ІІІст.– ДНЗ», вчитель  Мельник В.А.     

ІІ місце – Ляшко Анастасія,Осівський НВК « ЗОШ І– ІІІст.– ДНЗ», вчитель Хоменко М.В.

ІІІ місце – Рока Наталія, Дубровицький НВК «Ліцей – школа», вчитель Семеняка О.В.

 

4клас

 

І місце – Ляхович Костянтин, Дубровицький НВК «Ліцей – школа», вчитель  Будкевич  Г.Д.

ІІ місце –Черпак Марта, Дубровицька ЗОШ І-ІІІст.№2», вчитель  Белаш Г.О.

ІІІ місце –Калюх Аліна, Колківський НВК « ЗОШ І– ІІІст.– ДНЗ», вчитель Жакун Т.П.

 

5 клас

І місце – Гузич Анастасія, Удрицький НВК

ІІ місце – Красько Станіслав, Залузький НВК

ІІІ місце –Шинкар Дарина, Лютинський НВК

 

6 клас

І місцеКолядич Марія, Колківський НВК

ІІ місце – Красько Аліна, Берестівський НВК

ІІІ місце – Бордакова Злата, Дубровицький НВК «Ліцей - школа»

 

7 клас

І місцеОлещук Ольга, Колківський НВК

ІІ місце – Шумелянко Орися, Висоцька ЗОШ

ІІІ місце – Боковець Юлія, Берестівський НВК

 

 

8 клас

І місцеЯсак Альона, Велюнський НВК

ІІ місце – Придюк Вероніка, Крупівська ЗОШ

ІІІ місце – Верзун Іуліанія, Орв`яницький НВК

 

9 клас

І місцеДавидюк Анастасія, Дубровицький НВК «Ліцей - школа»

ІІ місце – Котяш Олеся, Дубровицька ЗОШ №2

ІІІ місце – Стасько Тарас, Селецький НВК

 

10 клас

І місце Ус Аліна, Бережницький НВК

ІІ місце – Дубінець Яна, Дубровицький НВК «Ліцей - школа»

ІІІ місце – Діжурко Аліна, Дубровицька ЗОШ №2

 

11 клас

І місце Колода Яна, Дубровицький НВК «Ліцей - школа»

ІІ місце – Красько Назар, Залузький НВК

ІІІ місце – Фурсович Наталія, Берестівський НВК

 

Всім творчого натхнення та нових успіхів!


 

 

 

 

 

 

 

 

  • Переглядів: 1 314
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9