Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

НУШ

Наш канал


 


09  січня  2020 року у районному Будинку культури відбувся районний  етнофестиваль «Вифлеємська зірка», в якому взяли участь учні із 16 закладів освіти району Нагородження спортсменів Дубровицького району за результатами 2019 року Фестиваль педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість».

Зверніть увагу


 Розпорядження голови Дубровицької РДА про організацію обліку дітей шкільного віку та учнів на території Дубровицького району 

Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи «Дубровицький інклюзивно-ресурсний центр» Дубровицької районної ради Рівненської області Для шкіл відкрилася попередня реєстрація на програму з організації мовних таборів GoCamp 2020

Провідник по сайту  »   » до Всесвітнього дня дитини

до Всесвітнього дня дитини

В результаті співпраці управління освіти, молоді та спорту  з центом фізичної культури і спорту інвалідів  «Інваспорт» Рівненської обласної ради 20 листопада 2019 року до Всесвітнього дня дитини на базі Берестівського НВК, за організаційної підтримки Орв’яницького НВК проведено спортивні змагання серед дітей та підлітків з інвалідністю 2004-2010 рр.н . Учасники познайомились з новим для них видом спорту «бочча», взяли участь у змаганнях з дартсу, шашок, легкоатлетичних естафет. Переможці нагородженні грамотами та медалями. Найголовніше – всі діти отримали радісні емоції, знайшли нових друзів, розширили коло своїх можливостей. А спорт стане для них новим захопленням!

МЕТА ТА ЗАВДАННЯ

         Змагання серед осіб з інвалідністю проводяться з метою:

 • подальшого поліпшення фізкультурно-оздоровчої, реабілітаційної і спортивної роботи серед дітей та підлітків з інвалідністю;
 • масового залучення дітей та підлітків з інвалідністю до регулярних занять фізичною культурою і спортом;
 • пропаганди здорового способу життя серед осіб з інвалідністю;
 • розвитку спорту серед осіб з інвалідністю, визначення переможців для формування збірних з метою участі у змаганнях різного рангу.
 • обміну досвідом роботи між секціями з видів спорту, тренерами-викладачами, вчителями фізичного виховання та спортсменами.

 

 1. МІСЦЕ ТА ЧАС ПРОВЕДЕННЯ

      Змагання проводяться  20 листопада 2019 року за адресою: Рівненська обл., Дубровицький  район, с.Орв'яниця, вул. Піонерська 1,Орв'яницький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст – ДНЗ» Дубровицької районної ради.

Урочисте відкриття і початок змагань об 11.00 год.

 

 1. УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ

     До участі у змаганнях допускаються діти та підлітки з інвалідністю 2004-2010 рр.н, що  мають відповідну фізичну підготовку та допущені лікарем.

     Кожен учасник повинен мати при собі пенсійне посвідчення (довідка ЛКК), паспорт (ID-картку) або свідоцтво про народження.

 

 1. КЕРІВНИЦТВО ПРОВЕДЕННЯМ ЗМАГАНЬ

     Загальне керівництво з підготовки та проведення  змагань здійснює регіональний центр «Інваспорт». Безпосереднє проведення змагань покладається на головну суддівську колегію та старших суддів з видів спорту, затверджених регіональним центром  «Інваспорт».

 

 1. ПРОГРАМА ТА УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

 

Змагання проводяться в особистому заліку окремо серед юнаків та дівчат згідно з правилами змагань. Система проведення змагань (виходячи з наявної кількості учасників) визначається головною суддівською колегією.

       Види змагань:

Змагання з легкоатлетичних естафет, (вади слуху, вади зору, ураження опорно-рухового апарату, вади фізичного та розумового розвитку).

Змагання з дартсу, (вади слуху, ураження опорно-рухового апарату)

Змагання з шашок, (вади слуху, вади зору, ураження опорно-рухового апарату)

Змагання з бочча, ( ураження опорно-рухового апарату, ДЦП, діти на візках)

 

     Якщо у змаганнях серед юнаків та дівчат у нозології кількість учасників менша 3, їх буде об’єднано.   Кожен учасник має право брати участь в усіх видах змагань!

 

 

 1. ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ, НАГОРОДЖЕННЯ

     Підсумки підводяться у кожному виді спорту окремо серед юнаків та дівчат. Переможцем змагань є учасник, який набрав найбільшу суму очок. Учасники, які виборюють І, ІІ, ІІІ місця нагороджуються медалями та грамотами.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 • Переглядів: 247
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9