Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

Зверніть увагу


 Банк даних осіб не прийнятих на роботу станом на 05.09.2020 року Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої та  позашкільної освіти Дубровиччини у 2019 - 2020 навчальному році та пріоритетні завдання на 2020 - 2021 навчальний рік Про внесення змін до наказу від 16.09.2019 №22-к “Про створення атестаційної комісії в управлінні освіти, молоді та спорту РДА»

УВАГА КАРАНТИН!!!


 5 РЕЧЕЙ ПРО КОРОНАВІРУС, ЯКІ ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ – МОН ТА МОЗ ДАЮТЬ РОЗ’ЯСНЕННЯ


НУШ

Наш канал


 


09  січня  2020 року у районному Будинку культури відбувся районний  етнофестиваль «Вифлеємська зірка», в якому взяли участь учні із 16 закладів освіти району Нагородження спортсменів Дубровицького району за результатами 2019 року Фестиваль педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість».

Провідник по сайту  »   » до Всесвітнього дня дитини

до Всесвітнього дня дитини

В результаті співпраці управління освіти, молоді та спорту  з центом фізичної культури і спорту інвалідів  «Інваспорт» Рівненської обласної ради 20 листопада 2019 року до Всесвітнього дня дитини на базі Берестівського НВК, за організаційної підтримки Орв’яницького НВК проведено спортивні змагання серед дітей та підлітків з інвалідністю 2004-2010 рр.н . Учасники познайомились з новим для них видом спорту «бочча», взяли участь у змаганнях з дартсу, шашок, легкоатлетичних естафет. Переможці нагородженні грамотами та медалями. Найголовніше – всі діти отримали радісні емоції, знайшли нових друзів, розширили коло своїх можливостей. А спорт стане для них новим захопленням!

МЕТА ТА ЗАВДАННЯ

         Змагання серед осіб з інвалідністю проводяться з метою:

 • подальшого поліпшення фізкультурно-оздоровчої, реабілітаційної і спортивної роботи серед дітей та підлітків з інвалідністю;
 • масового залучення дітей та підлітків з інвалідністю до регулярних занять фізичною культурою і спортом;
 • пропаганди здорового способу життя серед осіб з інвалідністю;
 • розвитку спорту серед осіб з інвалідністю, визначення переможців для формування збірних з метою участі у змаганнях різного рангу.
 • обміну досвідом роботи між секціями з видів спорту, тренерами-викладачами, вчителями фізичного виховання та спортсменами.

 

 1. МІСЦЕ ТА ЧАС ПРОВЕДЕННЯ

      Змагання проводяться  20 листопада 2019 року за адресою: Рівненська обл., Дубровицький  район, с.Орв'яниця, вул. Піонерська 1,Орв'яницький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст – ДНЗ» Дубровицької районної ради.

Урочисте відкриття і початок змагань об 11.00 год.

 

 1. УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ

     До участі у змаганнях допускаються діти та підлітки з інвалідністю 2004-2010 рр.н, що  мають відповідну фізичну підготовку та допущені лікарем.

     Кожен учасник повинен мати при собі пенсійне посвідчення (довідка ЛКК), паспорт (ID-картку) або свідоцтво про народження.

 

 1. КЕРІВНИЦТВО ПРОВЕДЕННЯМ ЗМАГАНЬ

     Загальне керівництво з підготовки та проведення  змагань здійснює регіональний центр «Інваспорт». Безпосереднє проведення змагань покладається на головну суддівську колегію та старших суддів з видів спорту, затверджених регіональним центром  «Інваспорт».

 

 1. ПРОГРАМА ТА УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

 

Змагання проводяться в особистому заліку окремо серед юнаків та дівчат згідно з правилами змагань. Система проведення змагань (виходячи з наявної кількості учасників) визначається головною суддівською колегією.

       Види змагань:

Змагання з легкоатлетичних естафет, (вади слуху, вади зору, ураження опорно-рухового апарату, вади фізичного та розумового розвитку).

Змагання з дартсу, (вади слуху, ураження опорно-рухового апарату)

Змагання з шашок, (вади слуху, вади зору, ураження опорно-рухового апарату)

Змагання з бочча, ( ураження опорно-рухового апарату, ДЦП, діти на візках)

 

     Якщо у змаганнях серед юнаків та дівчат у нозології кількість учасників менша 3, їх буде об’єднано.   Кожен учасник має право брати участь в усіх видах змагань!

 

 

 1. ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ, НАГОРОДЖЕННЯ

     Підсумки підводяться у кожному виді спорту окремо серед юнаків та дівчат. Переможцем змагань є учасник, який набрав найбільшу суму очок. Учасники, які виборюють І, ІІ, ІІІ місця нагороджуються медалями та грамотами.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 • Переглядів: 1 216
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9