Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

Зверніть увагу


 Банк даних осіб не прийнятих на роботу станом на 05.09.2020 року Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої та  позашкільної освіти Дубровиччини у 2019 - 2020 навчальному році та пріоритетні завдання на 2020 - 2021 навчальний рік Про внесення змін до наказу від 16.09.2019 №22-к “Про створення атестаційної комісії в управлінні освіти, молоді та спорту РДА»

УВАГА КАРАНТИН!!!


 5 РЕЧЕЙ ПРО КОРОНАВІРУС, ЯКІ ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ – МОН ТА МОЗ ДАЮТЬ РОЗ’ЯСНЕННЯ


НУШ

Наш канал


 


09  січня  2020 року у районному Будинку культури відбувся районний  етнофестиваль «Вифлеємська зірка», в якому взяли участь учні із 16 закладів освіти району Нагородження спортсменів Дубровицького району за результатами 2019 року Фестиваль педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість».

Провідник по сайту  »   » виїздний семінар керівників закладів дошкільної освіти

виїздний семінар керівників закладів дошкільної освіти

        13 листопада  продовжив роботу виїздний семінар керівників закладів дошкільної освіти. Після огляду відбулася планова нарада.  Начальник управління освіти, молоді та спорту Дубровицької райдержадміністрації Ніна Іванівна Стасюк подякувала працівникам дошкільної освіти за роботу, акцентувала увагу присутніх на питаннях планування бюджету на 2020 рік, охопленні дітей дошкільною освітою, матеріально-технічному забезпеченні та організації харчування дошкільнят.

       Головний спеціаліст управління Любов Легка довела до відома присутніх результати проведеного обліку дітей дошкільного віку та заходи щодо охоплення їх якісною дошкільною освітою.

       Заступники директорів Орв’яницького та Селецького НВК (Т.Мельник та В.Бурлачук) обмінялися досвідом про форми роботи  з батьками майбутніх першокласників.

       Презентувала роботу дошкільного підрозділу з питань дотримання санітарно-гігієнічних норм утримання дітей у ЗДО та організація  роботи з профілактики захворюваності вихованців заступник директора  Лютинського НВК Н.Рабешко. 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

  • Переглядів: 1 365
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9