Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

НУШ

Наш канал


 


09  січня  2020 року у районному Будинку культури відбувся районний  етнофестиваль «Вифлеємська зірка», в якому взяли участь учні із 16 закладів освіти району Нагородження спортсменів Дубровицького району за результатами 2019 року Фестиваль педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість».

Зверніть увагу


 Розпорядження голови Дубровицької РДА про організацію обліку дітей шкільного віку та учнів на території Дубровицького району 

Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи «Дубровицький інклюзивно-ресурсний центр» Дубровицької районної ради Рівненської області Для шкіл відкрилася попередня реєстрація на програму з організації мовних таборів GoCamp 2020

Провідник по сайту  »   » виїздний семінар керівників закладів дошкільної освіти

виїздний семінар керівників закладів дошкільної освіти

        13 листопада  продовжив роботу виїздний семінар керівників закладів дошкільної освіти. Після огляду відбулася планова нарада.  Начальник управління освіти, молоді та спорту Дубровицької райдержадміністрації Ніна Іванівна Стасюк подякувала працівникам дошкільної освіти за роботу, акцентувала увагу присутніх на питаннях планування бюджету на 2020 рік, охопленні дітей дошкільною освітою, матеріально-технічному забезпеченні та організації харчування дошкільнят.

       Головний спеціаліст управління Любов Легка довела до відома присутніх результати проведеного обліку дітей дошкільного віку та заходи щодо охоплення їх якісною дошкільною освітою.

       Заступники директорів Орв’яницького та Селецького НВК (Т.Мельник та В.Бурлачук) обмінялися досвідом про форми роботи  з батьками майбутніх першокласників.

       Презентувала роботу дошкільного підрозділу з питань дотримання санітарно-гігієнічних норм утримання дітей у ЗДО та організація  роботи з профілактики захворюваності вихованців заступник директора  Лютинського НВК Н.Рабешко. 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

  • Переглядів: 312
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9