Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

НУШ

Наш канал


 


09  січня  2020 року у районному Будинку культури відбувся районний  етнофестиваль «Вифлеємська зірка», в якому взяли участь учні із 16 закладів освіти району Нагородження спортсменів Дубровицького району за результатами 2019 року Фестиваль педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість».

Зверніть увагу


 Розпорядження голови Дубровицької РДА про організацію обліку дітей шкільного віку та учнів на території Дубровицького району 

Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи «Дубровицький інклюзивно-ресурсний центр» Дубровицької районної ради Рівненської області Для шкіл відкрилася попередня реєстрація на програму з організації мовних таборів GoCamp 2020

Провідник по сайту  »   » тиждень толерантності

тиждень толерантності

З 11.11 по 15.11. у Великоозерянському НВК проходить тиждень толерантності, який одночасно є кольоровим тижнем. На загальношкільній лінійці було проінформовано план основних акцій та кольорів на цілий тиждень.
Сьогодні з учнями було проведено анкетування «Що ти знаєш про толерантність». Учні початкових класів взяли участь в акції «Створи галявину толерантності». Символ понеділка був зелений колір, який в психології означає ніжність, оздоровлення, безконфліктність, комфорт. 

 

 

 

 

  • Переглядів: 157
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9