Департамент освіти і науки
Рівненської ОДА

Провідник по сайту  »   » Обласна Спартакіада школярів з легкої атлетики

Обласна Спартакіада школярів з легкої атлетики

11.10.2019 року в м.Рівному відбулися змагання ХХІ обласної Спартакіади школярів з легкої атлетики.

Збірну команду Дубровицького району представляли учні Дубровицького «Ліцей-школа», Осівського, Колківського, Людинської, Висоцької закладів загальної середньої освіти.

Наші юні спортсмени показали високий рівень фізичної підготовки у змаганнях на бігових дистанціях (100м., 200м., 400м., 800м., 1500м.), в естафеті 4х100м. серед хлопців та дівчат,  із стрибків у довжину, штовханні ядра, метання гранати.

В індивідуальному заліку з видів програми змагань на призовий п’єдестал піднімалися:

Опанасик Марія, учениця Висоцької ЗОШ (біг на дистанції 800м. – ІІ місце, естафетний біг 4х100м. - ІІ місце );

Ляшко Катерина, учениця Осівського НВК (естафетний біг 4х100м. - ІІ місце);

Мунько Світлана, учениця Дубровицького НВК (естафетний біг 4х100м. - ІІ місце);

Антосюк Ольга, учениця Дубровицького НВК (естафетний біг 4х100м. - ІІ місце);

Козік Мирослава, учениця Висоцької ЗОШ (біг на дистанції 1500м. – ІІІ місце);

Яцута Тетяна, учениця Висоцької ЗОШ (біг на дистанції 800м. – ІІІ місце);

Хуторна Інна, учениця Висоцької ЗОШ (штовхання ядра – ІІІ місце).

За підсумками змагань Спартакіади школярів Рівненщини  Дубровицький район вперше у своїй історії зайняв загальнокомандне призове місце (ІІІ місце) серед районів, міст, громад області.

Управління освіти, молоді та спорту вітає з досягненням  успіху учнів, їхніх наставників  та  висловлює щирі слова вдячності за вагомий внесок у розвитку фізичної культури і спорту району.

• Переглядів: 2 567
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9