Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

УВАГА КАРАНТИН!!!


 5 РЕЧЕЙ ПРО КОРОНАВІРУС, ЯКІ ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ – МОН ТА МОЗ ДАЮТЬ РОЗ’ЯСНЕННЯ


НУШ

Наш канал


 


09  січня  2020 року у районному Будинку культури відбувся районний  етнофестиваль «Вифлеємська зірка», в якому взяли участь учні із 16 закладів освіти району Нагородження спортсменів Дубровицького району за результатами 2019 року Фестиваль педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість».

Зверніть увагу


 Про внесення змін до наказу від 16.09.2019 №22-к “Про створення атестаційної комісії в управлінні освіти, молоді та спорту РДА» Розпорядження голови Дубровицької РДА про організацію обліку дітей шкільного віку та учнів на території Дубровицького району Для шкіл відкрилася попередня реєстрація на програму з організації мовних таборів GoCamp 2020

Провідник по сайту  »   » Профорієнтаційний захід для старшокласників

Профорієнтаційний захід для старшокласників

29 вересня 2019 року в с.Лютинськ пройшов туристично-кулінарний фестиваль-конкурс «Дубова ложка»,  у  якому взяли участь  старшокласники та педагогічні працівники семи закладів освіти району: Великоозерянського НВК, Залузького НВК, Орв»яницького НВК, Туменського НВК, Сварицевицького НВК, Кривицької ЗОШ І-ІІІ ст.. та центру позашкільної освіти.

        В  рамках фестивалю   для старшокласників Рівненським центром професійно-технічної освіти державної служби зайнятості було проведено  комплекс профорієнтаційних заходів, а саме -  майстер-класи за професіями: «Коваль ручного кування», «Візажист»,  «Манікюрниця», «Перукар», «Вишивальниця». Одночасно працював  консультаційний пункт  Дубровицької районної філії  Рівненського обласного центру зайнятості, на якому старшокласники,  з метою визначення майбутньої професії, мали можливість пройти профдіагностичне обстеження за методикою  Клімова «ДДО» та ознайомитись із актуальними на ринку праці професіями.

  
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

        Від заходу отримали багато позитиву та вражень. Щиро дякуємо усім, хто долучився до  організації та участі у фестивалі!

  • Переглядів: 479
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9