Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

УВАГА КАРАНТИН!!!


 5 РЕЧЕЙ ПРО КОРОНАВІРУС, ЯКІ ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ – МОН ТА МОЗ ДАЮТЬ РОЗ’ЯСНЕННЯ


НУШ

Наш канал


 


09  січня  2020 року у районному Будинку культури відбувся районний  етнофестиваль «Вифлеємська зірка», в якому взяли участь учні із 16 закладів освіти району Нагородження спортсменів Дубровицького району за результатами 2019 року Фестиваль педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість».

Зверніть увагу


 Про внесення змін до наказу від 16.09.2019 №22-к “Про створення атестаційної комісії в управлінні освіти, молоді та спорту РДА» Розпорядження голови Дубровицької РДА про організацію обліку дітей шкільного віку та учнів на території Дубровицького району Для шкіл відкрилася попередня реєстрація на програму з організації мовних таборів GoCamp 2020

Провідник по сайту  »   » «Молодь обирає здоров`я»

«Молодь обирає здоров`я»

З 20 по 22 вересня 2019 року на базі Міжнародного дитячого центру «Артек» відбувся фінал ІХ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров`я». Основна ідея фестивалю-конкурсу – пропаганда  та популяризація здорового способу життя серед підростаючого покоління. Молодь – учасники  фестивалю демонстрували свої вміння популяризувати здоров`я шляхом позитивно спрямованих, емоційно забарвлених виступів.

Серед 22-х команд України Рівненську область представляла команда «Титани» Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст.№2 – переможці  районного та обласного конкурсів. Команда продемонструвала свій виступ на тематику здорового способу життя , використовуючи вокальні,хореографічні, театральні та спортивні здібності, показали яскраву, динамічну, насичену корисною інформацією композицію. «Титани» змагалися у декількох конкурсах: літературно-музично-спортивній композиції «Ми обираємо здоров`я», фотографій, плакатів, вікторині-конкурсі «Здорове життя молоді та його складові», в якому наша Соломія Орленко зайняла ІІ призове місце.

А ще Всеукраїнський фестиваль-конкурс вразив наших учасників гарною сценою, прекрасним звуком, розмаїттям декорацій, радістю зустрічі і спілкування з ровесниками. І, звичайно – океан  вражень, емоцій, море  радості і позитиву, хорошого настрою, дружби і благодаті.

         Команда «Титани» - ви найкращі!!!!! 

 

 

 

 

 


  • Переглядів: 523
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9