Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

УВАГА КАРАНТИН!!!


 5 РЕЧЕЙ ПРО КОРОНАВІРУС, ЯКІ ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ – МОН ТА МОЗ ДАЮТЬ РОЗ’ЯСНЕННЯ


НУШ

Наш канал


 


09  січня  2020 року у районному Будинку культури відбувся районний  етнофестиваль «Вифлеємська зірка», в якому взяли участь учні із 16 закладів освіти району Нагородження спортсменів Дубровицького району за результатами 2019 року Фестиваль педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість».

Зверніть увагу


 Про внесення змін до наказу від 16.09.2019 №22-к “Про створення атестаційної комісії в управлінні освіти, молоді та спорту РДА» Розпорядження голови Дубровицької РДА про організацію обліку дітей шкільного віку та учнів на території Дубровицького району Для шкіл відкрилася попередня реєстрація на програму з організації мовних таборів GoCamp 2020

Провідник по сайту  »   » Вшановано юних інтелектуалів

Вшановано юних інтелектуалів

Приємним для юних інтелектуалів району став день 20 вересня 2019 року, адже в Рівненській обласній державній адміністрації  проходила церемонія нагородження премією голови обласної державної адміністрації призерів учнівських олімпіад та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН всеукраїнського рівня за підсумками минулого навчального року. Сертифікат на отримання премії отримали у нашому районі випускник Дубровицького НВК  «Ліцей-школа» Пінчук Іван ( нині - студент Івано-Франківського медичного університету)  та Дергільова Ольга, учениця 10 класу Селецького НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів - ДНЗ» імені О.Ващишина.

Такі нагороди – справжнє визнання таланту юних інтелектуалів.

Щиро вітаємо наших вихованців, їх педагогів-наставників з успіхом.

Нових вам перемог ! 

 

 

 

 

  • Переглядів: 433
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9