Департамент освіти і науки
Рівненської ОДА

Провідник по сайту  »   » День фізичної культури і спорту.

День фізичної культури і спорту.

14 вересня у нашій країні проходив День фізичної культури і спорту. За традицією у нашому районі змагання присвяченні цьому Дню проходили в неділю.

У зв'язку з будівництвом спортивного комплексу святкова програма була скорочена, було відмінено змагання з легкої атлетики, міні-футболу, перетягавання канату.Змагання з кульової стрільби, армспорту і гирьового спорту проходили на базі центру позашкільної освіти. У залі з настільного тенісу також відбувся турнір присвячений Дню фізичної культури і спорту.

23 учасники змагань виборювали переможців з армспоту в двох вагових категоріях (до 80 кг, понад 80 кг). Протягом години вболівальники стали свідками яскавих поєдинків кращих рукоборців району. У підсумку переможцями змагань стали :

3.Кузло Адам (Залужжя)

Дещо менше спортсменів прийняло участь  у гирьовому спорті, але результати переможців були досить високі. Кожен атлет піднімав 2гирі по 24 кілограми кожна протягом 5 хвилин.

1.Шиліпук Віталій (Селець)  23 рази

2.Денисевич Сергій (Сварицевичі) 16 раз

3.Ляскун Олександр (Осова)

1.Єрмійчук Тарас (Орв'яниця)    61 раз

2.Ляшко Олександр (Осова) 25 раз

3.Берестень Ярослав (Дубровиця) 25 раз

Виявити кращих у кульовій стрільбі було найбільше бажаючих. Кращі результати після 5 пострілів показали: