Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

НУШ

Наш канал


 Виступ учнів на святі підняття прапора 

Відео-презентація НУШ Сварицевицького НВК


Зверніть увагу


 

Банк даних осіб не прийнятих на роботу Уповноважені особи  з питань протидії булінгу по закладах загальної середньої освіти 

Законодавчі акти щодо протидії булінгу (цькуванню)

Анонс спортивних подій


28  вересня.Першість Рівненської області з футболу 17 тур. «Лісівник» (Дубровиця) – «Граніт» (Томашгород). Початок 15.00.
Провідник по сайту  »   » Серпневі учительські студії

Серпневі учительські студії

У рамках серпневих освітянських зустрічей 29 серпня 2019 року  у Дубровицькому НВК «Ліцей-школа» відбулося заняття студії «Загальна середня освіта», яке працювало за темою «Перспективи якісного розвитку загальної середньої освіти в умовах реформування освітньої галузі», учасниками якого стали  понад  200 педагогів закладів освіти району, Висоцької та Миляцької ОТГ. Робота в студії розпочалася із вшанування полеглих у боротьбі за незалежність України , оскільки з цього року 29 серпня визнано Днем пам’яті загиблих за суверенітет та територіальну цілісність України.

Студія працювала одночасно за двома напрямками : на «Методичній платформі» та  «Медіаплатформі», на участь у яких педагоги реєструвалися завчасно за власним бажанням. У змістовому наповненні роботи студії загальної середньої освіти опрацьовано нормативну базу МОН України щодо організації вивчення предметів, роботи психологічної служби, проведено дискусю за темою «Протидія булінгу у закладах освіти : попередження та шляхи подолання», висвітлено практичний досвід педагогів з питань формування основних компетентностей та реалізації наскрізних ліній  у навчальних програмах в системі викладання базових предметів. Педагоги долучилися до майстер-класу лауреата обласного конкурсу «Учитель року-2019» в номінації «основи здоров’я» Кренько В.І. з Дубровицького НВК «Ліцей-школа», ознайомилися з можливостями застосування медіаресурсу в освітньому процесі та першими кроками у розробці та використанні робототехніки. У колі професійного спілкування педагогів виникали запитання та шукалися шляхи вирішення проблем, звучав дружній сміх підтримки та оплески за найкраще висвітлення проблем… Усі налаштувалися на успішний початок 2019-2020 навчального року. У добру путь, педагогічна спільното району! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


  • Переглядів: 163
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9