Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

НУШ

Наш канал


 


09  січня  2020 року у районному Будинку культури відбувся районний  етнофестиваль «Вифлеємська зірка», в якому взяли участь учні із 16 закладів освіти району Нагородження спортсменів Дубровицького району за результатами 2019 року Фестиваль педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість».

Зверніть увагу


 Розпорядження голови Дубровицької РДА про організацію обліку дітей шкільного віку та учнів на території Дубровицького району 

Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи «Дубровицький інклюзивно-ресурсний центр» Дубровицької районної ради Рівненської області Для шкіл відкрилася попередня реєстрація на програму з організації мовних таборів GoCamp 2020

Провідник по сайту  »   » Серпневі учительські студії

Серпневі учительські студії

У рамках серпневих освітянських зустрічей 29 серпня 2019 року  у Дубровицькому НВК «Ліцей-школа» відбулося заняття студії «Загальна середня освіта», яке працювало за темою «Перспективи якісного розвитку загальної середньої освіти в умовах реформування освітньої галузі», учасниками якого стали  понад  200 педагогів закладів освіти району, Висоцької та Миляцької ОТГ. Робота в студії розпочалася із вшанування полеглих у боротьбі за незалежність України , оскільки з цього року 29 серпня визнано Днем пам’яті загиблих за суверенітет та територіальну цілісність України.

Студія працювала одночасно за двома напрямками : на «Методичній платформі» та  «Медіаплатформі», на участь у яких педагоги реєструвалися завчасно за власним бажанням. У змістовому наповненні роботи студії загальної середньої освіти опрацьовано нормативну базу МОН України щодо організації вивчення предметів, роботи психологічної служби, проведено дискусю за темою «Протидія булінгу у закладах освіти : попередження та шляхи подолання», висвітлено практичний досвід педагогів з питань формування основних компетентностей та реалізації наскрізних ліній  у навчальних програмах в системі викладання базових предметів. Педагоги долучилися до майстер-класу лауреата обласного конкурсу «Учитель року-2019» в номінації «основи здоров’я» Кренько В.І. з Дубровицького НВК «Ліцей-школа», ознайомилися з можливостями застосування медіаресурсу в освітньому процесі та першими кроками у розробці та використанні робототехніки. У колі професійного спілкування педагогів виникали запитання та шукалися шляхи вирішення проблем, звучав дружній сміх підтримки та оплески за найкраще висвітлення проблем… Усі налаштувалися на успішний початок 2019-2020 навчального року. У добру путь, педагогічна спільното району! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


  • Переглядів: 477
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9