Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

НУШ

Наш канал


 


09  січня  2020 року у районному Будинку культури відбувся районний  етнофестиваль «Вифлеємська зірка», в якому взяли участь учні із 16 закладів освіти району Нагородження спортсменів Дубровицького району за результатами 2019 року Фестиваль педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість».

Зверніть увагу


 Розпорядження голови Дубровицької РДА про організацію обліку дітей шкільного віку та учнів на території Дубровицького району 

Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи «Дубровицький інклюзивно-ресурсний центр» Дубровицької районної ради Рівненської області Для шкіл відкрилася попередня реєстрація на програму з організації мовних таборів GoCamp 2020

Провідник по сайту  »   » Футбол

Футбол

24 серпня на стадіоні НВК «Школа-ліцей» відбувся традиційний турнір з футболу серед ветеранів присвячений Дню Незалежності. Для участі у змаганнях прибули команди з м.Столін та м.Сарни і команда господарів змагань.

Після урочистого відкриття турніру і вітальних слів в.о голови Дубровицької РДА Миколи Кохна і депутата обласної ради Віталія Суховича, розпочалися ігри. У першій грі команда сарненських ветеранів здобула перемогу над командою господарів 2-1, дубровицькі ветерани порадували багато чисельних вболівальників перемогою над командою з м.Століна 4-1. У заключній грі команда з м.Сарни також здобула впевнену перемогу над командою з сусідньої Білорусі 5-1. Отож переможцями турніру стала команда «Маяк» (Сарни), друге місце «Ветеран» (Дубровиця), бронзові нагороди у ФК «Столін».

Учасники турніру висловлюють подяку директору НВК «Школа-ліцей» Кушніру Володимиру за сприяння у проведенні турніру.
 

 

 

 

 

 

  • Переглядів: 469
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9