Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

НУШ

Наш канал


 


09  січня  2020 року у районному Будинку культури відбувся районний  етнофестиваль «Вифлеємська зірка», в якому взяли участь учні із 16 закладів освіти району Нагородження спортсменів Дубровицького району за результатами 2019 року Фестиваль педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість».

Зверніть увагу


 Розпорядження голови Дубровицької РДА про організацію обліку дітей шкільного віку та учнів на території Дубровицького району 

Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи «Дубровицький інклюзивно-ресурсний центр» Дубровицької районної ради Рівненської області Для шкіл відкрилася попередня реєстрація на програму з організації мовних таборів GoCamp 2020

Провідник по сайту  »   » ШАШКИ

ШАШКИ

 25 серпня у парку центру позашкільної освіти відбувся традиційний турнір з шашок присвячений Дню Незалежності, який зібрав справжніх любителів інтелектуальної гри.

У турнірі взяли участь 7 шашкістів з району, які після жеребкування проведеного головним суддею змагань Шугалевичем Ігорем, розпочали боротьбу  за коловою системою. За підсумками попереднього етапу троє учасників набрали однакову кількість очок тож між ними відбувся бліц-турнір для розподілу призових місць. За пісумками фінального турніру перемогу отримав Красько Михайло (Берестя), друге місце у Краська Адама (Берестя), третє у тренера ДЮСШ Котяша Григорія (Залужжя)

Усі призери турніру були нагородження грамотами та медалями від управління освіти, молоді та спорту та районної організації  ВФСТ «Колос».

                                                                                                        

 

 

 

  • Переглядів: 503
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9