Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

УВАГА КАРАНТИН!!!


 5 РЕЧЕЙ ПРО КОРОНАВІРУС, ЯКІ ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ – МОН ТА МОЗ ДАЮТЬ РОЗ’ЯСНЕННЯ


НУШ

Наш канал


 


09  січня  2020 року у районному Будинку культури відбувся районний  етнофестиваль «Вифлеємська зірка», в якому взяли участь учні із 16 закладів освіти району Нагородження спортсменів Дубровицького району за результатами 2019 року Фестиваль педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість».

Зверніть увагу


 Про внесення змін до наказу від 16.09.2019 №22-к “Про створення атестаційної комісії в управлінні освіти, молоді та спорту РДА» Розпорядження голови Дубровицької РДА про організацію обліку дітей шкільного віку та учнів на території Дубровицького району Для шкіл відкрилася попередня реєстрація на програму з організації мовних таборів GoCamp 2020

Провідник по сайту  »   » ОБЛАСНА ЛІТНЯ ПРОФІЛЬНА ШКОЛА УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

ОБЛАСНА ЛІТНЯ ПРОФІЛЬНА ШКОЛА УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

З 18 по 21 червня 2019 року для лідерів учнівського самоврядування та координаторів проходила обласна літня профільна школа у м.Березне. Від Дубровицького району  представниками на обласній школі лідерів були: Котяш Оксана, голова учнівського самоврядування Залузького НВК, заступник голови Дубровицької районної ради старшокласників «Лідер»; Ковальська Дарина, заступник голови учнівського комітету Сварицевицького НВК та  координатор – Антосюк Мирослава, методист центру позашкільної освіти.

Упродовж чотирьох днів старшокласники та координатори цікаво та з користю провели час, навчилися багато нового та ділилися власним досвідом. Навчально-інформаційно-психологічні  заняття  з лідерами та творчі заняття для координаторів проходили на досить високому рівні. Лише позитивне враження залишилося після відвідування різноманітних майстер-класів, арт-терапевтичних занять із елементами тренінгу, екскурсій до краєзнавчого музею та Березнівського дендрологічного парку, тощо. Особливо зворушливо проходила зустріч лідерів та координаторів із ветеранами АТО Пастушком Володимиром, офіцером Батальйону  ім.генерала Кульчицького та Усачем Андрієм, переможцем «Ігор нескорених», що відбулися в Австралії.

В рамках літньої профільної школи пройшло чергове засідання Національної дитячої ради при Уповноваженому Президента України з прав дитини в Рівненській області за участі: Сергія Скоропляса, голови Національної дитячої ради західного регіону України при Уповноваженому Президента України з прав дитини, Інни Радисюк, голови Національної дитячої ради в Рівненській області, Ангеліни Ровкач, головного спеціаліста відділу виховної роботи і соціального захисту дітей управління освіти і науки Рівненської ОДА. В оновленому складі Національної дитячої ради при Уповноваженому Президента України з прав дитини в Рівненській області залишається працювати голова Дубровицької районної ради старшокласників «Лідер» Софія Жуковська. 

Щира подяка організаторам літньої профільної школи за підтримку талановитих дітей та сприяння розвитку лідерських навиків в учнівської молоді.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Переглядів: 619
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9