Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

УВАГА КАРАНТИН!!!


 5 РЕЧЕЙ ПРО КОРОНАВІРУС, ЯКІ ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ – МОН ТА МОЗ ДАЮТЬ РОЗ’ЯСНЕННЯ


НУШ

Наш канал


 


09  січня  2020 року у районному Будинку культури відбувся районний  етнофестиваль «Вифлеємська зірка», в якому взяли участь учні із 16 закладів освіти району Нагородження спортсменів Дубровицького району за результатами 2019 року Фестиваль педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість».

Зверніть увагу


 Про внесення змін до наказу від 16.09.2019 №22-к “Про створення атестаційної комісії в управлінні освіти, молоді та спорту РДА» Розпорядження голови Дубровицької РДА про організацію обліку дітей шкільного віку та учнів на території Дубровицького району Для шкіл відкрилася попередня реєстрація на програму з організації мовних таборів GoCamp 2020

Провідник по сайту  »   » Обласний етап дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")

Обласний етап дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")

З 6 по 9 червня 2019 року у с. Олександрія зібралися юні джури зі всієї Рівненської області 

       Рій "Поліська Січ" Берестівського освітнього закладу мав хорошу нагоду захищати честь Дубровицького району на обласному етапі дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри "Джура" ("Сокіл"). Упродовж чотирьох днів юні джури змагалися та демонстрували свої вміння і навики у різноманітних конкурсах, жили у наметах, смакували стравами польової кухні.

       Урочисте відкриття гри "Джура" відбувалося на Рівненському полігоні. Для учасників гри військовими проведено майстер-класи із надання першої медичної допомоги, розбирання та складання зброї, тренувальні заняття зі стрільби. Із цікавістю діти оглядали БТР та танки. Усі відчули атмосферу нелегкої військової служби. А щовечора дітвора збиралася біля вогнища, грали у народні ігри, співали українських пісень, знаходили нових друзів. 

      У конкурсі "Кашовари" джури "Поліської Січі" були найкращими і вибороли почесне І місце. Конкурс "Впоряд" приніс нашому рою ІІІ місце. Ройовий Бовгиря Тарас здобув І місце в особистому заліку у конкурсі "Фізична підготовка" та ІІІ місце у стрільбі з пневматичної гвинтівки. 

         Дякуємо управлінню освіти, молоді та спорту і батькам за сприяння участі вихованців військово-патріотичного гуртка "Школа Джур" в обласному етапі гри "Джура" ("Сокіл"). Виховуймо справжніх патріотів!
ДЖЕРЕЛО


 

 

 

 

 

  • Переглядів: 632
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9