Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

УВАГА КАРАНТИН!!!


 5 РЕЧЕЙ ПРО КОРОНАВІРУС, ЯКІ ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ – МОН ТА МОЗ ДАЮТЬ РОЗ’ЯСНЕННЯ


НУШ

Наш канал


 


09  січня  2020 року у районному Будинку культури відбувся районний  етнофестиваль «Вифлеємська зірка», в якому взяли участь учні із 16 закладів освіти району Нагородження спортсменів Дубровицького району за результатами 2019 року Фестиваль педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість».

Зверніть увагу


 Про внесення змін до наказу від 16.09.2019 №22-к “Про створення атестаційної комісії в управлінні освіти, молоді та спорту РДА» Розпорядження голови Дубровицької РДА про організацію обліку дітей шкільного віку та учнів на території Дубровицького району Для шкіл відкрилася попередня реєстрація на програму з організації мовних таборів GoCamp 2020

Провідник по сайту  »   » НАГОРОДИ ДЛЯ КРАЩИХ ЗНАВЦІВ БІБЛІЇ ДУБРОВИЧИНИ

НАГОРОДИ ДЛЯ КРАЩИХ ЗНАВЦІВ БІБЛІЇ ДУБРОВИЧИНИ

5 червня 2019 року на базі Дубровицького НВК «Ліцей-школа» відбулося нагородження переможців районного етапу учнівської олімпіади «Знавці Біблії», що проводиться за ініціативи Міжнародного благодійного фонду «Мир», громадської спілки «Покликані перемагати» та за підтримки Міністерства освіти і науки України. В олімпіаді взяли участь 84 учнів із 11 загальноосвітніх навчальних закладів району.

До участі в церемонії нагородження були залучені: віце-президент з питань освітніх проектів Міжнародного благодійного фонду «МИР», директор громадської спілки «Покликані перемагати», голова Національної дитячої ради західного регіону України при Уповноваженому Президента з прав дитини Сергій Скоропляс, котрий був і модератором даного заходу; Петро Хочай - пастор Української Церкви Християн Віри Євангельської; Інна Радисюк – голова Національної дитячої ради при Уповноваженому Президента України з прав дитини в Рівненській області; Тетяна Таборовець – завідувач РМК; Світлана Постоєва - завідувач сектору освіти Висоцької ОТГ; Світлана Ярмошевич – методист РМК.

Грамотами та цінними подарунками від спілки «Покликані перемагати» та Міжнародного благодійного фонду «Мир» були нагороджені 38 переможців олімпіади, а також вчителі, які їх підготували.

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Переглядів: 662
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9