Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

УВАГА КАРАНТИН!!!


 5 РЕЧЕЙ ПРО КОРОНАВІРУС, ЯКІ ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ – МОН ТА МОЗ ДАЮТЬ РОЗ’ЯСНЕННЯ


НУШ

Наш канал


 


09  січня  2020 року у районному Будинку культури відбувся районний  етнофестиваль «Вифлеємська зірка», в якому взяли участь учні із 16 закладів освіти району Нагородження спортсменів Дубровицького району за результатами 2019 року Фестиваль педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість».

Зверніть увагу


 Про внесення змін до наказу від 16.09.2019 №22-к “Про створення атестаційної комісії в управлінні освіти, молоді та спорту РДА» Розпорядження голови Дубровицької РДА про організацію обліку дітей шкільного віку та учнів на території Дубровицького району Для шкіл відкрилася попередня реєстрація на програму з організації мовних таборів GoCamp 2020

Провідник по сайту  »   » Сімейні перегони. Суперфінал.

Сімейні перегони. Суперфінал.

02.06.2019 року  на  стадіоні “Спартак” у м.Дубно відбувся Суперфінал обласної спортивної гри «Сімейні перегони. Рухова активність-2019». Від Дубровиччини на цих захоплюючих змаганнях ось уже третій рік поспіль виступає вчительська сім’я Серків із Озерська, у складі: Анатолія Максимовича, Наталії Ярославівни, Миколи (8 кл.) та Богдани (5 кл.). Цьогоріч нашій команді вдалося перемогти в естафеті «Рівновага» та здобути «срібло» в естафеті «Мікс», а за підсумками 5 спортивних естафет+інтелектуального конкурсу наші спортсмени посіли достойне V-е місце серед 9-ти найспортивніших сімей Рівненської області. Крім цього,  в особистому заліку Анатолій Максимович переміг в конкурсі “Настільний теніс”!Тож вітаємо наших земляків із черговим вдалим виступом та бажаємо нових перемог!
   • Переглядів: 604
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9