Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

УВАГА КАРАНТИН!!!


 5 РЕЧЕЙ ПРО КОРОНАВІРУС, ЯКІ ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ – МОН ТА МОЗ ДАЮТЬ РОЗ’ЯСНЕННЯ


НУШ

Наш канал


 


09  січня  2020 року у районному Будинку культури відбувся районний  етнофестиваль «Вифлеємська зірка», в якому взяли участь учні із 16 закладів освіти району Нагородження спортсменів Дубровицького району за результатами 2019 року Фестиваль педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість».

Зверніть увагу


 Про внесення змін до наказу від 16.09.2019 №22-к “Про створення атестаційної комісії в управлінні освіти, молоді та спорту РДА» Розпорядження голови Дубровицької РДА про організацію обліку дітей шкільного віку та учнів на території Дубровицького району Для шкіл відкрилася попередня реєстрація на програму з організації мовних таборів GoCamp 2020

Провідник по сайту  »   » "Джура-Прикордонник"

"Джура-Прикордонник"

з 17 по 19 травня поблизу села Осницьк Рокитнівського району Рівненської області проведено районний етап змагань учасників Всеукраїнської дитячо-юнацької гри "Джура-Прикордонник" . Учасниками гри були команди трьох прикордонних районів: Дубровицького, Зарічненського та Рокитнівського. Дубровиччину представляли команди Берестівського , Сварицевицького та Залузького навчально-виховних комплексів. Перше місце серед Дубровицьких команд посіла команда Берестівського НВК, яка буде представляти район в обласному турі гри .Переможці були нагороджені грамотами управління освіти, молоді та спорту та грамотами і подарунками від Дубровицької автошколи, які вручив директор Дубінець Іван Іванович. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Переглядів: 610
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9