Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

УВАГА КАРАНТИН!!!


 5 РЕЧЕЙ ПРО КОРОНАВІРУС, ЯКІ ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ – МОН ТА МОЗ ДАЮТЬ РОЗ’ЯСНЕННЯ


НУШ

Наш канал


 


09  січня  2020 року у районному Будинку культури відбувся районний  етнофестиваль «Вифлеємська зірка», в якому взяли участь учні із 16 закладів освіти району Нагородження спортсменів Дубровицького району за результатами 2019 року Фестиваль педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість».

Зверніть увагу


 Про внесення змін до наказу від 16.09.2019 №22-к “Про створення атестаційної комісії в управлінні освіти, молоді та спорту РДА» Розпорядження голови Дубровицької РДА про організацію обліку дітей шкільного віку та учнів на території Дубровицького району Для шкіл відкрилася попередня реєстрація на програму з організації мовних таборів GoCamp 2020

Провідник по сайту  »   » І Форум інноваційної освіти Рівненщини

І Форум інноваційної освіти Рівненщини

17 травня 2019 року в Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся І Форум інноваційної освіти Рівненщини з нагоди відзначення Дня науки в Україні, учасниками якого стала делегація освітян Дубровиччини.

 На Форумі підсумовано роботу освітньої галузі області інноваційного спрямування, презентовано роботу педагогічних колективів закладів освіти Рівненщини, авторські доробки в інноваційному освітньому просторі, напрацювання експериментальних закладів освіти області , до яких долучилися з власними інноваційними виховними системами Сварицевицький НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів - ДНЗ», Дубровицький НВК «Ліцей-школа». У ході роботи Форуму було нагороджено учасників експериментальної роботи регіонального, всеукраїнського рівнів. Серед нагороджених – Стасюк Н.І., начальник управління освіти, молоді та спорту Дубровицької РДА, Кушнір В.В., директор Дубровицького НВК «Ліцей-школа»  та його заступники : Будкевич Т.М. та Кренько В.І., колектив Дубровицького райметодкабінету, директор Сварицевицького НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів - ДНЗ» Полюхович О.М., заступник директора Яцута О.І. та педагоги закладу Надієвець Л.М., Юшкевич , учитель зарубіжної літератури Селецького НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів - ДНЗ»  Подольська В.М.

Справжньою окрасою обласного свята стали неперевершені виступи вихованців Сварицевицького шкільного театру мініатюр, учасників креативного проекту Дубровицького ліцею «Танці з зірками» - учителів та учнів закладу.

Кожен з учасників Форуму повіз із собою зі свята нові ідеї та незабутні враження . 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

  • Переглядів: 879
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9